Büyük Aşkta Sona Gelindi Dizi Bitti Aşk Bitti Bomba Gelişmeler!

Büyük Aşkta Sona Gelindi Dizi Bitti Aşk Bitti Bomba Gelişmeler!
Televizyonların en çok sevilen dizilerinden Medcezir bitiyor mu? Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy aşkının bitmesiyle dizinin de bitmesi kararı alındığı iddia ediliyor. Medeczir'de olay gelişmler yaşandı.Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulsoy'un aşklarının bittiği ile ilgili konuşmalar dizinin de bitebeileceğini akıllara getirdi. Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy'un aralarındaki aşkın bitmesi nedeniyle Medcezir dizisinin de biteceği iddiam edildi. Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy başrolünü paylaştıkları S

Televizyonların en çok sevilen dizilerinden Medcezir bitiyor mu? Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy aşkının bitmesiyle dizinin de bitmesi kararı alındığı iddia ediliyor. Medeczir'de olay gelişmler yaşandı.Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulsoy'un aşklarının bittiği ile ilgili konuşmalar dizinin de bitebeileceğini akıllara getirdi. Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy'un aralarındaki aşkın bitmesi nedeniyle Medcezir dizisinin de biteceği iddiam edildi. Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy başrolünü paylaştıkları Star TV'deki 'Medcezir'in setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı. Star ekranlarında gençlik dizisi olarak bilinen Medcezir final veriyor. Dizide büyük tepki alınması hem de senaryo ilerlememesi nedeniyle yakında final veriyor.

Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy başrolünü paylaştıkları Star TV’deki ‘Medcezir’in setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı.

 

Posta gazetesinin haberine göre, ünlü çift 2 yılda en az 5 kez ayrılıp barıştılar. Arkadaşları geçen aya kadar, çift hakkında “Fırtınalı bir ilişkileri var, ama hâlâ birlikteler” diyordu.

 

Ancak ünlü çift 20 gün önce Boğaz’da bir lokantada oturup kesin ayrılık konuşması yapmış. Ne ilginç bir tesadüf ki, birkaç gün sonra da yapımcıları ile bir araya gelmişler.Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy diziyi bitirmeye karar vermişler. Yani dizi gitti, aşk da bitti!