Çağla Şikel-Alişan İkilisi Survivor Turabi Tiplemesiyle Sosyal Medyayı Toza Dumana Kattı

Çağla Şikel-Alişan İkilisi Survivor Turabi Tiplemesiyle Sosyal Medyayı Toza Dumana Kattı
Ünlü manken ve sunucu Çağla Şikel, bu sabah Instagram hesabından çok komik bir video paylaştı. Show Tv ekranlarının sevilen programı Her Şey dahil'in sunucuları Çağla Şikel Ve Alişan Survivor All Star yarışmasının çakmasını yaptılar. Alişan ve Çağla Şikel'den Turabi Taklidi Çağla Şikel bu sabah Instagram hesabından, Alişan ile birlikte Turabi'yi taklit ettikleri videoyu paylaşarak sosyal medyayı kırdı geçirdi. Çağla Şıkel bu sabah Instagram hesabından, Alişan ile birlikte Turabi'yi taklit ettikleri videoyu

Ünlü manken ve sunucu Çağla Şikel, bu sabah Instagram hesabından çok komik bir video paylaştı. Show Tv ekranlarının sevilen programı Her Şey dahil'in sunucuları Çağla Şikel Ve Alişan Survivor All Star yarışmasının çakmasını yaptılar. Alişan ve Çağla Şikel'den Turabi Taklidi Çağla Şikel bu sabah Instagram hesabından, Alişan ile birlikte Turabi'yi taklit ettikleri videoyu paylaşarak sosyal medyayı kırdı geçirdi. Çağla Şıkel bu sabah Instagram hesabından, Alişan ile birlikte Turabi'yi taklit ettikleri videoyu paylaşarak sosyal medyayı kırdı geçirdi. Çağla ve Alişan'dan güldüren Survivor Turabi taklidi. İlgili Videolar Çağla ve Alişan"dan güldüren Survivor Turabi taklidi.

Çağla Şıkel ve Alişan, birlikte sundukları 'Herşey Dahil' programının çekimlerinden sonra çektikleri videoyla herkesi güldürmeyi başardı.

 

"SURVİVOR SEFAKÖY"

 

İkili, son zamanlarda gündemde olan 'Survivor All Star' programındaki yarışmacı Turabi'yi taklit ederek bir video hazırladı. Yetenek Sizsiniz birincisi Sefa Doğanay'ın da sunucu rolü yaptığı videoyu Çağla Şıkel, Instagram hesabından "Survivor Sefaköy" notuyla paylaştı.