Canlı Yayında Aldatıldığını Öğrenen Koca Öyle Bir Şey Yaptı Ki Adeta Şoke Etti!

Canlı Yayında Aldatıldığını Öğrenen Koca Öyle Bir Şey Yaptı Ki Adeta Şoke Etti!
Televizyon izlerkenşoke oldu. Canlı yayında röportaj izlerkeneşini başka bir erkekle görünce İzmirli kocasoluğu mahkemede aldı. O anı fotoğraflayıp dava açan koca, tek celsede boşandı Televizyonda röportaj izlerken eşini başka birerkekle gören koca, olayı fotoğrafladı. Eşine mahkeme açankoca, tek celsede boşandı. Sadece arkadaşız sözleri demağdur olan eş için yeterli olmadı. İzmirli koca, canlı yayında röportaj izlerken eşini başka birerkekle gördü. O anı fotoğraflayıp dava açan koca, tekcelsede boşandı. So

İzmirli koca, diri yayında röportaj izlerken eşini başka bir erkekle gördü. O anı fotoğraflayıp dava açan koca, bir celsede boşandı. İzmir'de yaşanan olay bu kadar tesadüf nasıl olur dedirtti. Canlı yayında röportaj izlerken eşini başka bir erkekle gören koca o anı fotoğraflayıp boşanma davası açtı ve tek celsede boşandı. Aldatıldığını Televizyondan Öğrendi! Canlı yayında röportaj izlerken eşini diğer bir erkekle gören insan şoke oldu. O hatıra fotoğraflayıp dava açan koca, bir celsede boşandı. İzmirli koca, canlı yayında röportaj izlerken eşini başka bir erkekle gördü. O anı fotoğraflayıp dava açan koca, tek celsede boşandı. Genç Adam, Aldatıldığını Televizyondan Öğrenip Mahkemeye Koştu.

Aliağa ilçesinde aynı fabrikanın muhasebe sevisinden çalışan 31 yaşındaki N.A. ile 35 yaşındaki S.D., 3 yıl önce evlendi. Yaklaşık 3 ay önce eşinin cep telefonuna bir erkekten gelen mesajla çılgına dönen koca, boşanmak istedi.

 

'ARKADAŞIM' DEDİ AMA

 

Ancak eşinin 'sadece arkadaşız' sözüyle ikna olup vazgeçti... S.D., tatil gününde yerel bir televizyon kanalındaki canlı sokak röportajlarını izlerken, arka planda eşini başka bir erkekle kafede gördü. O anı cep telefonuyla kaydetti. Eve gelen eşine, fotoğrafı gösterip şiddet uyguladı. Karısının, "Oturduğum kişi sevgilim değil, sadece çocukluk arkadaşım" sözlerine inanmayan koca dava açtı. Çift, kısa süre önce tek celsede tazminatsız boşandı.