Çiçeği Burnunda Diziye Sürpriz Bomba Takviye Taze Kan Yaptı!

Çiçeği Burnunda Diziye Sürpriz Bomba Takviye Taze Kan Yaptı!
Star TV'nin başrollerini Songül Öden, Mert Fırat ve Alican paylaştığı yönetmenliğini de Mesude Erarslan Tekin'in üstlendiği 'Serçe Sarayı' dizisinin kadrosuna yeni bir isim katıldı. Serçe Sarayı dizisine yeni bir oyuncu katılıyor. Star Tv'nin sevilen dizisi Serçe Sarayı'nın kadrosuna İsmail Demirci dahil oluyor. Yeni oyuncu ile birlikte izleyicilerin diziye daha fazla ilgi göstermesi bekleniyor. Serçe sarayı dizisi kadrosunu güçlendirerek yoluna devam edecek. Serçe sarayı kadrosuna yeni bir oyuncu kattı. Se

Star TV'nin başrollerini Songül Öden, Mert Fırat ve Alican paylaştığı yönetmenliğini de Mesude Erarslan Tekin'in üstlendiği 'Serçe Sarayı' dizisinin kadrosuna yeni bir isim katıldı. Serçe Sarayı dizisine yeni bir oyuncu katılıyor. Star Tv'nin sevilen dizisi Serçe Sarayı'nın kadrosuna İsmail Demirci dahil oluyor. Yeni oyuncu ile birlikte izleyicilerin diziye daha fazla ilgi göstermesi bekleniyor. Serçe sarayı dizisi kadrosunu güçlendirerek yoluna devam edecek. Serçe sarayı kadrosuna yeni bir oyuncu kattı. Severek izlenilen dizi artık daha da güzel bir hale gelecek. Star TV'nin başrollerini Songül Öden, Mert Fırat ve Alican paylaştığı yönetmenliğini de Mesude Erarslan Tekin'in üstlendiği 'Serçe Sarayı' dizisinin kadrosuna yeni bir isim katıldı.

Star Tv'nin sevilen dizisi Serçe Sarayı'nın kadrosuna İsmail Demirci dahil oluyor.

 

Star TV'nin başrollerini Songül Öden, Mert Fırat ve Alican paylaştığı yönetmenliğini de Mesude Erarslan Tekin'in üstlendiği 'Serçe Sarayı' dizisinin kadrosuna yeni bir isim katıldı. Serçe'nin öldü sanılan kocası “Ramazan” rolü ile bu haftadan itibaren dizinin kadrosuna dahil oldu. İsmail Demirci yeni sezonda Star TV'de yayınlanmaya başlayan ancak 13. bölümüyle ekrana veda eden Reaksiyon dizisinde başrol oynuyordu.