Dest-i İzdivaç Programında Damat Adayından Geline Şok!

Dest-i İzdivaç Programında Damat Adayından Geline Şok!
Seda Sayan ve Uğur Aslan'ın sunuculuğunuyaptığı Evleneceksen Gel programında cimri damat adayı izleyenleri şaşkınaçevirdi. Show TV'de yayınlanan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu Evleneceksen Gel programında ilginç anlaryaşandı. Show Tv de yayınlanan en çok izlenen Evleneceksen Gel'de damat adayı herkesi şaşırttı. Damat adayı gelin adayı Serap hanımı ailesi iletanıştırmak için memleketine götürdü. Damat adayı Hayrettin bey Seraphanımı tam 15 saat aç bıraktı.Evleneceksen Gel programında cimridamat adayı i

Seda Sayan ve Uğur Aslan'ın sunuculuğunu yaptığı Evleneceksen Gel programında cimri damat adayı izleyenleri şaşkına çevirdi. Show TV'de yayınlanan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu Evleneceksen Gel programında ilginç anlar yaşandı. Show Tv de yayınlanan en çok izlenen Evleneceksen Gel'de damat adayı herkesi şaşırttı. Damat adayı gelin adayı Serap hanımı ailesi ile tanıştırmak için memleketine götürdü. Damat adayı Hayrettin bey Serap hanımı tam 15 saat aç bıraktı.Evleneceksen Gel programında cimri damat adayı izleyenleri şok etti.Show TV'de yayınlanan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu Evleneceksen Gel programında ilginç anlar yaşandı. Evleneceksen Gel izdivaç programına katılan damat adayı, gelin adayını 15 saat aç bırakınca eleştirilerin kurbanı oldu.

 

Show TV'de yayınlanan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu Evleneceksen Gel programında ilginç anlar yaşandı.

 

Yarışmacı Hayretti bey ailesi ile tanıştırmak için yarışmada tanıştığı Serap hanımı Muğla'ya götürdü. Serap hanım kendisini 15 saat boyunca aç bırakan Hayrettin beye sitem etti. 15 saat boyunca aç kaldığını söyleyen Serap hanım "Hayrettin beye siz yemeyecekseniz yemeyin ama ben çok açım dedim ki kendisi benimle otobüs molalarında da gelmedi" dedi. Hayrettin bey ise kendisini "Her şey yemek yemek değildir. Otobüsle gidiyorduk kendi arabamızla değil" diye savundu.