Desti İzdivaç Evleneksen Gelde Görülmemiş Şok Anlar Yaşanıdlı! Gelin Adayı ...

Desti İzdivaç Evleneksen Gelde Görülmemiş Şok Anlar Yaşanıdlı! Gelin Adayı   ...
Seda Sayan ile Uğur Arslanın sunumuyla show tvekranlarında yayınlanan evleneceksen gel proğramındagelin adayı iki damat adayına birden talip olunca ortalık bir anda karıştı. Seda Sayan ile Uğur Arslan'ın sunuculuğunu birlikteyaptıkları Show TV ekranlarındayayılanan İzdivaç Programı ' Evlenenceksen Gel ' de şimdiye kadar hiçbir programdagörülmemiş bir olay yaşandı. Evleneceksen Gel programı yine acayip şeyleresahne oluyor. Programdaki Merve öyle bir cesaret gösterdi ki, herkesşok oldu. Peki, Merve ne yaptı d

Seda Sayan ile Uğur Arslanın sunumuyla show tv ekranlarında yayınlanan evleneceksen gel proğramında gelin adayı iki damat adayına birden talip olunca ortalık bir anda karıştı. Seda Sayan ile Uğur Arslan'ın sunuculuğunu birlikte yaptıkları Show TV ekranlarında yayılanan İzdivaç Programı ' Evlenenceksen Gel ' de şimdiye kadar hiçbir programda görülmemiş bir olay yaşandı. Evleneceksen Gel programı yine acayip şeylere sahne oluyor. Programdaki Merve öyle bir cesaret gösterdi ki, herkes şok oldu. Peki, Merve ne yaptı da bu olaylar patlak verdi?

Ünlü sanatçı  Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın birlikte sundukları Show TV'de yayınlanan izdivaç programı 'Evlenenceksen Gel' de hiç alışık olmamış bir olay yaşandı. Programın Damat adaylarından Oğuz beye talip olmak için gelen gelin adayı Merve Hanım sonraki gün de başka bir damat adayına daha talip oldu.

 

Yaşanan bu olay karşısında ise gelin adayı Merve'yi Locada oturan adaylar topa tuttu. Programa gelen gelin adayı Merve hem Oğuz beye hemde Ediz beye talip oldu.  Uğur Arslan ile birlikte  Seda Sayan'ın sunuculuklarını yaptıkları  izdivaç programında Oğuz beye  talip olan gelin adayı Merve daha sonraki programda başka bir damat adayına talip olunca olanlar oldu ve programa katılan adayların tepkilerinden kurtulamadı. Geçtiğimiz gün  Ediz beye  talip olarak katılan  gelin adayı Merve dünkü programda bu defa Oğuz beye  talip olunca locadan tepki üstüne tepki yağdı.