Güzel Köylü'de Bomba Gelişmeler!

Güzel Köylü'de Bomba Gelişmeler!
Star TV'nin sevilen dizisi Güzel Köylü yenibölüm fragmanı yayınlandı mı? İzleyenlerin keyifle takipettiği Güzel Köylü yeni bölüm fragmanında neler oluyor?Güzel Köylü yenibölümde; Kamuran Kaan'la evleneceği için karalar bağlıyor! Nurten ve Bünyamin bebekbekliyor. Kaan'ın Kamuran'ı istemesi ve Yusuf'un da hemen vermesi Kamuran'da şok etkisi yapmıştır. Ekranların reyting rekortmeni olansevilen dizi Güzel Köylü'nün Kamuran'ı evleniyor. Dizinin yeni bölümünde nelerolacak? Star Tv'nin sevilen dizilerinden olan Gü

Star TV'nin sevilen dizisi Güzel Köylü yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İzleyenlerin keyifle takip ettiği Güzel Köylü yeni bölüm fragmanında neler oluyor?Güzel Köylü yeni bölümde; Kamuran Kaan'la evleneceği için karalar bağlıyor! Nurten ve Bünyamin bebek bekliyor. Kaan'ın Kamuran'ı istemesi ve Yusuf'un da hemen vermesi Kamuran'da şok etkisi yapmıştır. Ekranların reyting rekortmeni olan sevilen dizi Güzel Köylü'nün Kamuran'ı evleniyor. Dizinin yeni bölümünde neler olacak? Star Tv'nin sevilen dizilerinden olan Güzel Köylünün yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu. Cemal ve Gül neden rahatsızdır? Nihal ve Niyazi barışacak mı? Kamuran evlenecek mi? Evinde ise her şey ters giden Hüsnü ne yapacak?

Güzel Köylü dizisi heyecanı Star Tv ekranlarında kaldığı yerden devam etti. Merakla beklenen Güzel Köylü 41. bölüm ve detayları yayınlandı.

 

Güzel Köylü yeni bölümde; Kamuran Kaan’la evleneceği için karalar bağlıyor! Nurten ve Bünyamin bebek bekliyor. Kaan'ın Kamuran'ı istemesi ve Yusuf'un da hemen vermesi Kamuran'da şok etkisi yapmıştır.

 

Tüm aile Kamuran adına sevinirken Kamuran karalar bağlamış Kaan'la evleneceği için üzülmektedir. Öte yandan Kaan'ın ablası Banu da Kaan'a Kamuran konusunda kızmaktadır. Kaan ise Kamuran'la evlenerek Gül'e neler kaçırdığını göstermek niyetindedir. Yusuf'ların evinde her şey güllük gülistanlıktır.

 

Kamuran nihayet evlenecektir. Nurten hamiledir, Yusuf tarlaların yanısıra hayvanlara da sahip olmuştur. Buna karşın Hüsnü'nün evinde ise her şey ters gitmektedir. Dudu'nun hastalığı ve Hüsnü'nün elinden hayvanların alınması, nazara yorulmaktadır. Öte yandan Nihal ve Niyazi'nin birbirlerini severken yanlış bir anlaşılma neticesinde hala küs olması, Cemal ve Gül'ü rahatsız eder. Ve onları barıştırmaya karar verirler. Bunun için de Cemal'in ilginç bir planı vardır.