Hülya Avşar Bomba Hamilelik İtirafıyla Şok Etti! Helada ...

Hülya Avşar Bomba Hamilelik İtirafıyla Şok Etti! Helada ...
TV8 ekranlarında yayınlanan Hülya AVşar'ın sunduğu programa bu hafta konukolarak Katılan Nilgün Belgün ile keyifli dakikalaryaşanırken geceye damgasını vuran Hülya AVşar'ın hamilelik itirafı şoketti. Koyu Giyinmenin şart olduğu TV8 kanalında kendi ismini taşıyan Hülya Avşar Show'un Bu hafta ki konuğu Tiyatronun gülenyüzü ve kahkahalısı Nilgün Belgün Oldu. Hülya Avşar TV8'de sunmaya başladığıprogramında hem konuklarıyla hemde kendi hayatından ilginç bilgilerle ilgi odağı olmayadevam ediyor. Türkiye'nin sevil

TV8 ekranlarında yayınlanan Hülya AVşar2ın sunduğu programa bu hafta konuk olarak Katılan Nilgün Belgün ile keyifli dakikalar yaşanırken geceye damgasını vuran Hülya AVşar'ın hamilelik itirafı şok etti. Koyu Giyinmenin şart olduğu TV8 kanalında kendi ismini taşıyan Hülya Avşar Show'un Bu hafta ki konuğu Tiyatronun gülen yüzü ve kahkahalısı Nilgün Belgün Oldu. Hülya Avşar TV8'de sunmaya başladığı programında hem konuklarıyla hem de kendi hayatından ilginç bilgilerle ilgi odağı olmaya devam ediyor. Türkiye'nin sevilen sanatçısı ve program sunucusu olan Hülya Avşar gündemden düşmek bilmiyor. TV8 ekranlarında program sunuculuğuna başlarken aynı zamanda konuklarıyla oldukça eğlenci anlara şahit ouyor.

Hülya Avşar’ın bu haftaki konuğu, tiyatro sanatçısı Nilgün Belgün.  Hülya Avşar’ın sorduğu, Nilgün Belgün’ün hayatı ile ilgili birçok soruya samimi ve içten cevap verdiği programda eğlenceli ve sürprizlerle dolu bir sohbet yaşandı...

 

Hülya Avşar dün akşam yayınlanan bölümünde Zehra'ya hamileliği ile ilgili ilginç bir açıklama yaptı...

 

Tv8 ekranlarında yayınlanan Hülya Avşar'ın programına Nilgün Belgün konuk oldu. Nilgün Hanım Hülya Avşar'ın Zehra'ya hamileliğini ilk kendisinin öğrendiğini fakat hiç kimseye bir kelime etmediğini söyledi. Fakat ertesi gün haberi tüm gazetelerde görünce şok olduğunu itiraf etti. Çünkü Hülya Avşar kendisine hiç kimseye söylememesini söylediğini ve o da bu sözünü tuttuğunu sözlerine ekledi.

 

Aralarında paylaştıkları bu özel an ile ilgili Hülya Avşar'da bugüne kadar bilinmeyen bir açıklamada bulundu. Zehra'ya olan hamileliğini programa çıkmadan önce tuvalette yaptığı test ile öğrendiğini belirten Avşar kızı, çok heyecanlandığını ve bunu ilk kez Nilgün Belgün ile paylaştığını söyledi.