İşte Benim Stilim'de bu hafta büyük final heyecan fırtınası var!

İşte Benim Stilim'de bu hafta büyük final heyecan fırtınası var!
İşte Benim Stilim'de bu hafta büyük final heyecan fırtınası var!İşte Benim Stilim'de büyük final cuma gecesi yapılacak kazanan belli olacak!İşte Benim Stilim'de büyük final heyacanı?Büyük ödül kimin olacak?TV8'in fenomen yarışması İşte Benim Stilim'de büyük final bu hafta yapılacak!Kazanan kim olacakİşte Benim Stilim'de büyük final heyecanı!Kazanan kim olacak..TV8'in reyting rekortmeni yarışması İşte Benim Stilim'de büyük final yarın! Ödül kimin olacak?

İşte Benim Stilim'de bu hafta büyük final heyecan fırtınası var!TV8'in fenomen yarışması İşte Benim Stilim'de büyük final bu hafta yapılacak!Kazanan kim olacakİşte Benim Stilim'de büyük final heyecanı!Kazanan kim olacak..TV8'in reyting rekortmeni yarışması İşte Benim Stilim'de büyük final yarın! Ödül kimin olacak?

Öykü Serter'in sunduğu, Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez'in jüri koltuğunda oturduğu İşte Benim Stilim'de büyük gün yarın!

Son beşe kalan Emel Özkızıltaş, Nazlı Hamarat, Zeynep Öztürk, Çiğdem Çelik ve İlbige Uzun Türkiye'nin en stil kadını ünvanı için yarışacak. Yarınki finalde birinciliği hak eden yarışmacı aynı zaman 100 Bin TL'nin de sahibi olacak.

Final gecesinin konuk jürisi ise şarkıcı Bengü olacak.

Yarışmanın favorileri arasında zenginlik tartışmaları ile gündeme gelen Nazlı Hamarat var.