İzlenme Rekorları Kıran Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında Şok Anlar Yaşanıldı!

İzlenme Rekorları Kıran Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında Şok Anlar Yaşanıldı!
20 Yaşındaki Yarışmacı 'Kim Milyoner Olmak İster'e Damgasını Vurdu'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasına katılan tıp öğrencisi Taha Taş, Türkiye'yi ekran başına kilitledi. ​20 yaşındaki yarışmacı son iki bölüme de damgasını vurmuştu. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında dün akşam bir ilk yaşandı. 20 Yaşındaki tıp öğrencisi sorulara cevapları ile şaşırttı. İzleyiciye ekranlara kitlemeyi başardı. 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasına katılan tıp öğrencisi Taha Taş, Türkiye'yi ekran başına kilitledi. 20 yaşı

20 Yaşındaki Yarışmacı 'Kim Milyoner Olmak İster'e Damgasını Vurdu'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasına katılan tıp öğrencisi Taha Taş, Türkiye'yi ekran başına kilitledi. ​20 yaşındaki yarışmacı son iki bölüme de damgasını vurmuştu. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında dün akşam bir ilk yaşandı. 20 Yaşındaki tıp öğrencisi sorulara cevapları ile şaşırttı. İzleyiciye ekranlara kitlemeyi başardı. 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasına katılan tıp öğrencisi Taha Taş, Türkiye'yi ekran başına kilitledi. 20 yaşındaki yarışmacı son iki bölüme de damgasını vurmuştu.

ATV ekranlarında yayınlanan Selçuk Yöntem'in sunduğu Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasına son iki bölümdür damgasını vuran isim 20 yaşındaki Muhammed Taha Taş oldu. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi ikinci sınıf öğrencisi olan yarışmacının hedefi 125 bin TL kazanmaktı.

 

Yarışmacı 60 bin lirayla ayrıldı.

 

Başarılı bir yarışma çıkartan Taha Taş, 30 bin liralık soruda çift cevap jokerini kullandı. İlk seçenekte doğru yanıtı veren yarışmacı jokerini boşuna kullanmış oldu.60 bin liralık soruda ise riske girip içinden geçen yanıtı veren yarışmacı, o soruyu da bildi. Böylece hedefindeki 125 bin liralık soruyu da görme şansı bulan yarışmacı, bu kez riske atmayarak çekildi. Ancak Taha Taş devam etseydi 125 bin lirayı da kazanmış olacaktı.