Kaderimin Yazıldığı Günde Şoke Eden Bomba Gelişmeler!

Kaderimin Yazıldığı Günde Şoke Eden Bomba Gelişmeler!
Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölüm ile 7 Nisan Salı akşamı saat: 20.30'da Star Tv'de ekrana gelecek. Star Tv'nin sevilen dizisi, Kaderimin Yazıldığı Gün fragmanı yayında. 7 Nisan Salı ekrana gelecek dizide heyecan dorukta! Star Tv ekranlarının heyecan dozu yüksek yapımlarından Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Star Tv'de bu hafta tertemiz bir kısım ile ekrana gelmeye hazırlanan Kaderimin Yazıldığı Gün 24. kısım fragmanı yayınlandı. Kaderimin Yazıldığı Gün 24.Son Bölümü i

Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölüm ile 7 Nisan Salı akşamı saat: 20.30'da Star Tv'de ekrana gelecek. Star Tv'nin sevilen dizisi, Kaderimin Yazıldığı Gün fragmanı yayında. 7 Nisan Salı ekrana gelecek dizide heyecan dorukta! Star Tv ekranlarının heyecan dozu yüksek yapımlarından Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Star Tv'de bu hafta tertemiz bir kısım ile ekrana gelmeye hazırlanan Kaderimin Yazıldığı Gün 24. kısım fragmanı yayınlandı. Kaderimin Yazıldığı Gün 24.Son Bölümü ile Star Tv de salı akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Bekar Kamu Çalışanlarına Müjde! Memures.com. Kahraman Elif'e bir kez daha gider ve ona son bir şan teklifi sunar.

Star Tv'de bu hafta yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanan Kaderimin Yazıldığı Gün 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı ekranların fenomen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün bu hafta yine izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Nefes kesen yeni bölüm tüm detaylar ve fragmanı bilgileri haberimizde...

 

Kaderimin Yazıldığı Gün'de bu hafta Kahraman ve Elif nihayet aşklarıyla baş başa... Kahraman Elif’e son bir şans verir; ya aşklarını yaşayacaklardır ya da bu aşk sonsuza dek bitecektir.

 

Elif nişanın başlamasına dakikalar kala Kerem’le yüz yüze kalır. Onunla olamayacağını söyler. Kerem yıkılır. Kahraman ve Elif doya doya aşklarını yaşarken, Defne bunu öğrenir. Ne olursa olsun engel olmaya kararlıdır. Kaderin ona oynadığı oyunun farkında bile değildir.