Kahkaha fırtınası estiren o diziden bomba gelişmeler

Kahkaha fırtınası estiren o diziden bomba gelişmeler
Star TV'nin sevilen dizisi Kardeş Payı buakşam (9 Nisan perşembe) yine izleyicilerini kahkahaya boğacak. Kardeş Payı'nın 9 Nisan perşembe akşamı yayınlanacak olan 32. bölümünde kahkahalarbirbirine karışıyor. Ekranların sevilenkomedi dizisi Kardeş Payı reytinglerikarşılayamadı.Ntc Medya'nın yapımcılığınıyaptığı ve Star Tv'nin yayınladığı Kardeş Payı artık final yapma kararı aldı. Star Tv'nin sevilerek izlenendizisi Kardeş Payı'ndan izleyicilerinekötü haber geldi. Perşembe akşamlarınınvazgeçilmezi Kardeş Payı

Kardeş Payı dizisi sona mı eriyor? Ekranların sevilen dizisi Kardeş Payı final mı yapacak? Detayları haberimizde… Kardeş Payı Dizisi Dört Bölüm Sonra Ekranlara Veda Edecek. Ekranların sevilen komedi dizisi Kardeş Payı reytingleri karşılayamadı. Ntc Medya'nın yapımcılığını yaptığı ve Star Tv'nin yayınladığı Kardeş Payı artık final yapma kararı aldı. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Kardeş Payı'ndan izleyicilerine kötü haber geldi. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi Kardeş Payı final yapma kara. Kardeş Payı hayranlarına kötü haber. Kardeş Payı dizisi 32. yeni bölümüyle yine izleyicilerine kahkaha dolu anlar yaşatmaya geliyor. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Kardeş Payı'nın bu akşam yayınlanacak bölümünde heyecan ve kahkaha birbirine karışıyor.

Kardeş Payı

Sezai, çektiği kredinin borcundan nasıl kurtulacak?

Metin, Ali ve tüm mahalle Sezai’yi bu borçtan kurtarabilecekler mi?

Sezai gece hayatının nimetlerinden faydalanırken, çektiği kredinin geri ödemesini tabii ki yapamıyor. Ve haciz artık kapıda... Metin, Ali ve diğer tüm mahalleliyse Sezai’yi borç batağından kurtarmanın peşine düşer. Kardeş Payı yine eğlenceli yeni bölümü ile bu akşam Star’da.