Kahkaha Tufanı Koparan Yarışma Ben Bilmem Eşim Bilirde Bomba Gibi Geliyor!

Kahkaha Tufanı Koparan Yarışma Ben Bilmem Eşim Bilirde Bomba Gibi Geliyor!
Kanal D'nin en sevilenyarışması Ben Bilmem Eşim Bilir'de artık ünlü çiftler de yarışıyor. Heyecanın dıruktayaşandığı yarışmalarda çiftlerin birbirleri ile dialogları da çok güldürüyor. Ben Bilmem Eşim Bilir buhafta hangi ünlüler yarışacak? Ben Bilmem Eşim Bilir 6Nisan Pazartesi Akşamı yeni bölümüyle ekhranlara geliyor. Her bölümüyle olayyaratan ve bir birinden keyifli oyunlarıyla çiftlere zor anlaryaşatan yarışma programı olan Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında bu günkimler yarıacak? Kanal D Ekranlarında yi

Kanal D'nin en sevilen yarışması Ben Bilmem Eşim Bilir'de artık ünlü çiftler de yarışıyor. Heyecanın dırukta yaşandığı yarışmalarda çiftlerin birbirleri ile dialogları da çok güldürüyor. Ben Bilmem Eşim Bilir bu hafta hangi ünlüler yarışacak? Ben Bilmem Eşim Bilir 6 Nisan Pazartesi Akşamı yeni bölümüyle ekhranlara geliyor. Her bölümüyle olay yaratan ve bir birinden keyifli oyunlarıyla çiftlere zor anlar yaşatan yarışma programı olan Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında bu gün kimler yarıacak? Kanal D Ekranlarında yine birbirinden komik görüntüleri izleyeceğimiz Yarışmanın yarışmacıları bu akşam Ben Bilmem Eşim Bilir'de İlker Ayrık'ın sunumu ile ekranları başınıza geliyor. Ekranların araba dağıtan yarışma programı ben bilmem eşim bilir artık ünlüler olarak ekrana gelmektedir. Yine İlker'in sunumu ile devam eden program iki haftadır ünlüler programı ile yayınlanıyor. Ve oldukça eğlenceli anların yaşanması sağlanmaktadır.

Ben Bilmem Eşim Bilir’in klasiği olan deplasman sorusuna ünlü hanımlar, verdikleri cevaplarla kıskançlıklarını ortaya serecekler. Şarkıcı Hatice, çok kıskanç olduğunu şu sözlerle dile getirecek;” Ben onu bir gözümden diğer gözüme kıskanırım. Erkek milletine güvenmiyorum. Maç olur altından başka bir şey çıkar. Hiçbir yere göndermiyorum, o benim.” dedi.


Yapısı gereği evcil olan ve sokağa çıkma konusunda üşengeç olan Emir Benderlioğlu için eşi Ceren Benderlioğlu ise gönül rahatlığıyla izin vereceğini söyledi.

 

Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler bu akşam saat 20:00’de Kanal D’de!,