Kahkaha Tufanı Kopartan Kahkaha Fırtınası Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışmasında Bomba Gelişmeler!

Kahkaha Tufanı Kopartan Kahkaha Fırtınası Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışmasında Bomba Gelişmeler!
Kanal D'de artık Pazartesi akşamları Ben Bilmem Eşim bilir gecesi olacak. Birbirinden sürpriz ünlü çiftlerin yarışacağı Ben Bilmem Eşim Bilir'de bu akşam yine keyifli dakikalar seyirciyi bekliyor. Ece ve Burak Satıbol çiftinin unla imtihanı, Yeliz Şar ve Tolga Güleç çiftinin kütük oyununda performansı yarışmaya damgasını vuracak. Kanal D'nin, yapımcılığını D Productions'ın üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir’ kahkaha dolu bir bölümle bomba gibi gel

Kanal D'de artık Pazartesi akşamları Ben Bilmem Eşim bilir gecesi olacak. Birbirinden sürpriz ünlü çiftlerin yarışacağı Ben Bilmem Eşim Bilir'de bu akşam yine keyifli dakikalar seyirciyi bekliyor. Ece ve Burak Satıbol çiftinin unla imtihanı, Yeliz Şar ve Tolga Güleç çiftinin kütük oyununda performansı yarışmaya damgasını vuracak. Kanal D'nin, yapımcılığını D Productions'ın üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir’ kahkaha dolu bir bölümle bomba gibi geliyor. Kanal D'nin sevilen yarışma programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir'in eğlenceli sunucusu İlker Ayrık, “Birçok farklı bölüm yaptık. Çok yakında 'Azerbaycan' konseptiyle seyirci karşısında olacağız” dedi.

Kanal D'nin sevilen yarışma programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir'in eğlenceli sunucusu İlker Ayrık, “Birçok farklı bölüm yaptık. Çok yakında 'Azerbaycan' konseptiyle seyirci karşısında olacağız” dedi.