Kahkaha Tufanı Kopartan O Diziyle İlgili Bomba Değişiklik!

Kahkaha Tufanı Kopartan O Diziyle İlgili Bomba Değişiklik!
Kahkaha Tufanı Kopartan O Diziyle İlgili Bomba Değişiklik!Reyting rekortmeni dizi Kardeş Payı'nın yayın günü değiştirildi. Türkiye'nin en çok sevilen komedi yapımları arasında yer alan Kardeş Payı Cumartesi akşamlarına veda ediyor. Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği, hem senarist hem yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir'in bulunduğu Kardeş Payı, Serçe Sarayı'nın başlamasıya Cumartesi'ye alınmıştı. Star Tv ekranlarında yayınlanan en çok izlenen dizisi Kardeş Payı kahkaha tufanı estirmeye de

Kahkaha Tufanı Kopartan O Diziyle İlgili Bomba Değişiklik!Reyting rekortmeni dizi Kardeş Payı'nın yayın günü değiştirildi. Türkiye'nin en çok sevilen komedi yapımları arasında yer alan Kardeş Payı Cumartesi akşamlarına veda ediyor. Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği, hem senarist hem yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir'in bulunduğu Kardeş Payı, Serçe Sarayı'nın başlamasıya Cumartesi'ye alınmıştı. Star Tv ekranlarında yayınlanan en çok izlenen dizisi Kardeş Payı kahkaha tufanı estirmeye devam ediyor. Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği, hem senarist hem yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir'in bulunduğu Kardeş Payı, Serçe Sarayı'nın başlamasıya Cumartesi'ye alınmıştı.

Oya Aydoğan Gazetevatan.com'da kaleme aldığı yazısında Kardeş Payı dizisinin yayın saati hakkında çarpıcı bir bilgi paylaştı. İşte o yazının tam metni;

 

"Serçe Sarayı başlarken Kardeş Payı cumartesiye alındı. Oysa perşembe akşamları 75 dakika ekrana gelmesine rağmen çok yüksek reytinglere imza atıyordu. Zaten yerini değiştirmek doğru değildi. Cumartesi Kardeş Payı için yanlış gündü. Çünkü dizinin kitlesi o akşam ekran karşısında olmuyor. Üstelik perşembe akşamı ekrana gelen Serçe Sarayı, Kardeş Payı’nın aldığı reytinglere yaklaşamadı bile… Neyse ki, Star TV yanlıştan dönmüş. Kardeş Payı, kendi günü ve saatine dönüyor. Yeniden perşembe akşamları ekrana gelecek. Bu arada Kardeş Payı sevenlere de küçük bir öneri: Dizinize sahip çıkın! Ulan İstanbul ve Beş Kardeş’in başına gelen son, Kardeş Payı’na da gelmesin. Ekranda kaliteli bir mizah içeriğini izleme hakkınızı savunun! Sürenin değil içeriğin de reyting getirdiğini gösteren bir işin izleyicisi olarak arkasında durun!

 

Yer gök gençlik dizisi olacak

 

Nisan kapıda, yaz yaklaşıyor! Diziler sezon finaline hazırlanırken televizyonlar yeni yaz projelerinin peşinde… Çünkü Ramazan ayı bu sene de yaza denk geliyor. Geçen sene yazın başlayan dizilerin sezona devam etmesi ve izlenme oranının yüksek olması televizyonlara umut verdi. O nedenle bu yaz daha fazla dizi ekrana “merhaba” diyecek. Yazın hem düşük bütçeli, hem de gençlik dizileri izlendiği için yapımcılar şu anda rotasını bu yöne kaydırdı. Şu anda tam olarak sayı veremem ama neredeyse her yapımcı yaz için bir proje hazırlıyor. Benim duyduğum 10 proje var. Eminim daha fazla olacaktır. Bunun başka bir anlamı daha var. Yepyeni yüzler kazanacağız. Çünkü bilindik isimler eylül sezonu için bekliyor olacak. Adını bilmediğimiz genç yetenekler için kaçırılmayacak fırsat başlıyor. Çünkü yer gök gençlik dizisi olacak.