Kahkaha Tufanı Kopartan Show Beyaz Showda Görülmemiş Şok Anlar Yaşanıldı!

Kahkaha Tufanı Kopartan Show Beyaz Showda Görülmemiş Şok Anlar Yaşanıldı!
Sosyal medyada bir fenomen halinegelen Sebastian Beyaz Show'a çıktı. Beyaz Hande Yener'i konuk olarak aldıveprogramda Hande Yener'in yeni hit şarkısı Sebastian 'ı skeç haline getiren Beyaz yeni bir akım yarattı. Beyaz Show'da bu haftayine kahkaha tufanı esti. Beyaz yaptı yineyapacağını ve Hande Yener'in Sebastian klibine el attı. Daha önce Candan Erçetin'le uzun bir düelloyatutuşan Beyaz'a Hande Yener'in cevap verip vermeyeceği merak konusu. Daha Önce Sertap Erener, Murat Dalkılıç ve Candan Erçetin'in şarkı

Sosyal medyada bir fenomen haline gelen Sebastian Beyaz Show'a çıktı. Beyaz Hande Yener'i konuk olarak aldı ve programda Hande Yener'in yeni hit şarkısı Sebastian 'ı skeç haline getiren Beyaz yeni bir akım yarattı. Beyaz Show'da bu hafta yine kahkaha tufanı esti. Beyaz yaptı yine yapacağını ve Hande Yener'in Sebastian klibine el attı. Daha önce Candan Erçetin'le uzun bir düelloya tutuşan Beyaz'a Hande Yener'in cevap verip vermeyeceği merak konusu. Daha Önce Sertap Erener, Murat Dalkılıç ve Candan Erçetin'in şarkılarına parodi klip çeken Beyaz Bu sefer de Hande Yener'in Sebastian şarkısının içine girerek yeniden çekti. Bülent Serttaş'ta klibin bir bölümünde yer aldı.

Daha Önce Sertap Erener, Murat Dalkılıç ve Candan Erçetin’in şarkılarına parodi klip çeken Beyaz Bu sefer de Hande Yener’in Sebastian şarkısının içine girerek yeniden çekti. Bülent Serttaş’ta klibin bir bölümünde yer aldı.

 

Klipte Sebastian olarak Hande Yener’e cevap veren Beyazıt Öztürk izleyiciden ve Hande Yener’den tam not aldı. Daha Önce Candan Erçetin'le uzun bir düelloya tutuşan Beyaz'a Hande Yener’in cevap verip vermeyeceği merak konusu.