Kahkaha Tufanı Show Beyaz Show'da Şok Anlar!

Kahkaha Tufanı Show Beyaz Show'da Şok Anlar!
Kanal D'de Beyazıt Öztürk'ün sunuculuğunuyaptığı Beyaz Show'a Beyaz ve Ezgi Mola'nın düğün atışmasıdamgasını vurdu. Beyaz Show'a sosyal medyanın en çok konuştuğu 'piston aşağı' videosununkahramanı Recep Parmaksız konuk olarak katıldı. 'Piston aşağı' olayınınkahramanı o anları Beyaz Show'da anlattı. Kanal D ekranlarında cuma akşamlarıyayınlanan Beyaz Show'da Beyaz Öztürk ve Ezgi Mola'nın atışarak çekilen skeçi ilegeceye damgasını vuran Beyaz Show yıkıldı. Stüdyo Beyaz Öztürk ve Ezgi Mola Sekçi ile Yıkıldı.Be

Kanal D'de Beyazıt Öztürk'ün sunuculuğunu yaptığı Beyaz Show'a Beyaz ve Ezgi Mola'nın düğün atışması damgasını vurdu. Beyaz Show'a sosyal medyanın en çok konuştuğu 'piston aşağı' videosunun kahramanı Recep Parmaksız konuk olarak katıldı. 'Piston aşağı' olayının kahramanı o anları Beyaz Show'da anlattı. Kanal D ekranlarında cuma akşamları yayınlanan Beyaz Show'da Beyaz Öztürk ve Ezgi Mola'nın atışarak çekilen skeçi ile geceye damgasını vuran Beyaz Show yıkıldı. Stüdyo Beyaz Öztürk ve Ezgi Mola Sekçi ile Yıkıldı. Beyazıt Öztürk, bu haftaki yeni bölümünde bir otobüste "piston aşağı indi" cümlesi ile bir anda fenomen olan sürücüyü konuk etti. Beyaz Show'a 'piston aşağı indi' videosunun kahramanı konuk oldu!

Kanal D'de yayınlanan eğlence programı Beyaz Show'a bu hafta Ezgi Mola, Murat Yıldırım, Şebnem Bozoğlu, Bülent Serttaş ve Gökçe konuk olarak katıldı. Gecenin sürprizi ise milyonların izlediği 'piston aşağı' videosunun kahramanı Recep Parmaksız katılması oldu.

 

Programda olayı anlatan Recep Parmaksız kendisinin Sakarya'da minibüs soförlüğü yaptığını yaşanan karmaşadan izlediği videodan sonra haberdar olduğunu belirtti.

 

NEDEN PİSTON AŞAĞI DEDİĞİMİ BİLMİYORUM

 

Recep Parmaksız yaşananları şu şekilde anlattı; ' Işıklarda beklediim sırada minibüste elektrik arızası oluştuğunu anladım. Aracı istop ediyorum o sırada tekrar marş basıyor.  Minibüsten elektriği kesmek için inip kapıyı açıyorum. Arkamı dönüyorum kimse kalmamış. Kendim aynı zamanda tamirciyim. Neden piston aşağı dediğimi bilmiyorum. Olayla hiç alakası da yok. O an ağzımdan çıktı. Ben piston aşağı dedim ama yolcular ne dediğimi anlamadan aşağı indiler.