Kara Para Aşk Tutkusu Sonunda Bunu da Yaptırdı!

Kara Para Aşk Tutkusu Sonunda Bunu da Yaptırdı!
Kara Para Aşk dizisi son bölümneler oldu yenibölüm Ömer'in çalışması devam etmektedir. Ancak bunun yanısıra Elif ölüm ile karşı karşıya kalmaktadır. Ancak sonuç bilinmemektedir.Melike ve Hüseyin arasında ise yeni bir olay yaşanmaktadır. Sevilen dizi Kara Para Aşk dizisinin 50. bölümde final yapacağı duyan ve 3. sezonu ile devam etmesini isteyendizi takipçileri dizinindevam etmesi adına imza kampanyasıbaşlatıldı. Çarşamba günleri ekrana gelen Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in rolaldığı Kara Para Aşk dizisi

Kara Para Aşk dizisi son bölüm neler oldu yeni bölüm Ömer'in çalışması devam etmektedir. Ancak bunun yanı sıra Elif ölüm ile karşı karşıya kalmaktadır. Ancak sonuç bilinmemektedir. Melike ve Hüseyin arasında ise yeni bir olay yaşanmaktadır. Sevilen dizi Kara Para Aşk dizisinin 50. bölümde final yapacağı duyan ve 3. sezonu ile devam etmesini isteyen dizi takipçileri dizinin devam etmesi adına imza kampanyası başlatıldı. Çarşamba günleri ekrana gelen Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in rol aldığı Kara Para Aşk dizisi için, dizinin hayranları imza kampanyası başlattı. Kara Para Aşk dizisinin 25 Mart Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 39. bölümünde Elif'in kına gecesi var!

Çarşamba günleri ekrana gelen Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek‘in rol aldığı Kara Para Aşk dizisi için, dizinin hayranları imza kampanyası başlattı. Dizinin 3. sezonda da devam etmesini isteyen izleyiciler Change.org sitesinden dizinin bitmemesi için ilgili linki tüm dizi severlere ulaştırmaya çalışıyorlar.

 

Bildiri Metni Şöyle

 

Biz izleyiciler olarak atv ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek’in rol aldığı Ay Yapım imzalı ‘Kara Para Aşk’ dizisinin 3. sezonda da devam etmesini talep ediyoruz.

 

Dizi yayın hayaına zaten geçen sene Mart ayında başlamış, Haziran ayında da sezon finali yapmıştır. 2. sezonda da Kupa maçlarının yayınlanması nedeniyle çoğunlukla ya geç yayınlanmış ya da yayınlanmamıştır.

 

Bu durum karşısında dizinin bu sezon sonunda bitişini erken bir tarih olarak görmekteyiz. Sizlerden talebimiz severek izlediğimiz dizimizin hiç değilse yıl sonuna ya da 2016 Ocak’a kadar devam etmesi yönündedir.

 

Reytinglerin düştüğünün de farkındayız. Bu durumun da dizideki konuların hızlanması ve maçlar nedeniyle kesintiye uğramadığı takdirde düzeleceğine inanıyoruz.

 

Umuyoruz ki, bu taleplerimiz gerekli birimlere ulaşır.

 

Teşekkürler.