Karadayı'da Bomba Gelişmeler!

Karadayı'da Bomba Gelişmeler!
Atv'nin sevilen dizisi Karadayı'nın 104. bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümüyle nefesleri kesen Karadayı'da yine heyecan dorukta. İşte Karadayı'nın 104. bölümünde yaşanacaklar. Atv'nin sevilen ve neredeyse en çok izlenen dizisi Karadayı'da sinirler yine geriliyor. Hakime Feride Hanım'ın babası Mehmet Saim'in Nafiz tarafından vurulması, ancak Mahir'in suçu üstüne alması ortalığı toza dumana katıyor. Mehmet Saim can çekişirken Mahir, Nazif'e gitmesini söyler. Mahir, Mehmet Saim'i kendisinin vurduğunu söyley

Atv'nin sevilen dizisi Karadayı'nın 104. bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümüyle nefesleri kesen Karadayı'da yine heyecan dorukta. İşte Karadayı'nın 104. bölümünde yaşanacaklar. Atv'nin sevilen ve neredeyse en çok izlenen dizisi Karadayı'da sinirler yine geriliyor. Hakime Feride Hanım'ın babası Mehmet Saim'in Nafiz tarafından vurulması, ancak Mahir'in suçu üstüne alması ortalığı toza dumana katıyor. Mehmet Saim can çekişirken Mahir, Nazif'e gitmesini söyler. Mahir, Mehmet Saim'i kendisinin vurduğunu söyleyecek ve suçu üzerine alacaktır. Nazif bunu kabul etmez ama Mahir'in ısrar etmesi üzerine başka çaresi kalmaz ve gider. Karadayı 103. bölümünde Mahir Karaönemli sırları ortaya çıkarıyor. 23 Mart Pazartesi akşamı ekrana gelecek Karadayı ekranlara kilitleyecek.

Karadayı dizisi 30 Mart Pazartesi yayınlanacak 103. bölümde Mahir’in kardeşi Orhan ölecek mi? Karadayı dizisi yeni bölümde Mahir büyük bir şok yaşayacak.

Mahir Mehmet Nazif’in kendisinin vurduğu söyleyerek suçu üstüne alırken, kardeşi Orhan’ı ise ipten kurtarır. Ancak Orhan ölümle pençeleşiyor. Mehmet Saim can çekişirken Mahir, Nazif’e gitmesini söyler. Mehmet Saim’i kendisinin vurduğunu söyleyecektir. Suçu üzerine alacaktır. Nazif bunu kabul etmez ama Mahir’in ısrar etmesi üzerine çareyi gitmekte bulur. Mahir, Mehmet Saim’in başında beklemektedir. Ofisten çıkan Nazif doğruca eve gider.

Amacı Feride’ye olanları anlatmak ve babasını vurduğunu itiraf etmektir. Nazif bunu başarabilecek midir? Babasının vurulduğunu öğrenen Feride, Mehmet Saim’in yanına gider. Mehmet Saim komadadır. Yaşam savaşı veren babasının başında beklerken bir yandan da babasının kim tarafından vurulduğunu merak etmektedir. Bütün işaretlerin Mahir’i gösterdiğini öğrenen Feride deliye döner. Sevdasının babasını vurmuş olabileceğine asla inanmaz. Ona göre Mahir’in üstüne yine suç atılmaya çalışmaktadır. Ne olursa olsun Mahir’in bu sebeple suçlanmasına izin vermeyecektir. Feride babasını asıl vuran kişiyi öğrenebilecek midir? karadayı-104Mahir Mehmet Saim’i vurmaktan yakalanacak mıdır? Bütün bunlar olurken Mahir’e olan kuyruk acısını bir türlü unutmayan Boksör Hilmi, Mahir’in karşısına çıkmak için mıntıkasına gider. Mahir yerine Orhan’la karşılaşır. Orhan ağabeyime ne diyeceksen bana de deyince Boksör Hilmi, Orhan’ı tutsak alır. Mahir’e karşıma çıkmazsan kardeşin ölür haberini yollar. Mahir vaktinde yetişip kardeşini ölümden kurtarabilecek midir?