Kertenkele son bölümü ile yine ekranlara kilitledi!

Kertenkele son bölümü ile yine ekranlara kilitledi!
Kertenkele son bölümü ile yine ekranlara kilitledi!Son bölümü dün akşam yayınlanan ATV'nin sevilen dizilerinden Kertenkele yine seyirciyi ekrana kilitledi. Son bölüm de evlenen çift Kertenkele yeni bölüm de balayına çıkıyor.

 Kertenkele son bölümü ile yine ekranlara kilitledi!Son bölümü dün akşam yayınlanan ATV'nin sevilen dizilerinden Kertenkele yine seyirciyi ekrana kilitledi. Son bölüm de evlenen çift Kertenkele yeni bölüm de balayına çıkıyor

Başrollerinde Timur Acar ve Serra Tokdemir'in yer aldığı Kertenkele dün akşam 23. bölümü yayınlandı. Kertenkele geçen haftaki son bölüm de evlendikten sonra bu haftaki yeni bölüm de balayına gidiyor. 

Camiye gitmek için, mahalleye attığı her adımda, başına türlü türlü olaylar gelmeye devam eden Azmi hocanın, Şevket ve Kertenkeleyle olan imtihanı çetin geçmektedir. Bu seferde mahallede Şevket'i görüp, başına bir şey gelmesinden endişe ederek kaçmaya başlayan Azmi hoca, kurtuluşu olarak girdiği apartmanda, kendini hiç beklenmedik bir ortam içinde bulur.

Kız kardeşi Betül'ün bir kısmeti çıktığını ve kardeşini görücüye geleceklerini öğrenen Kertenkele, görücüye gelecek olan çocuğun nasıl birisi olduğunu görüp öğrenmek ister. Kertenkele hiç vakit kaybetmeden, varlıklı bir ailenin çocuğu olan Tonguç'un sahibi olduğu kuyumcu dükkânına gider. Bir yandan tezgâhtaki modellere bakarken, bir yandan da Tonguç adlı çocuğu süzüp inceleyen Kertenkele gözüne bir modeli kestirmiş ve beğendiği model için büyük bir sürpriz hazırlığı içine girişmiştir.