Kim Milyoner Olmak İster'de Yarışmacı Seyircinin Gazabına Uğradı Ters Köşe Oldu!

Kim Milyoner Olmak İster'de Yarışmacı Seyircinin Gazabına Uğradı Ters Köşe Oldu!
Atv ekranlarının fenomen yarışması halinegelen kim milyoner olmak ister yarışmasında Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi seyirci jokerininsayesinde elenmekten kurtulamadı. Kim Milyoner Olmak İster'e katılan Boğaziçili Murat Bayrak, seyircilerin kurbanı oldu. Zorlandığı sorudaseyirciye başvuran yarışmacı, çıkan sonuç yanlış oluncayıkıldı. Boğaziçi Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi olarakçalışan Murat Bayrak, ATV'de yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster?' isimli yarışma programınakatıldı. Atv ekranlarından yayı

Atv ekranlarının fenomen yarışması haline gelen kim milyoner olmak ister yarışmasında Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi seyirci jokerinin sayesinde elenmekten kurtulamadı. Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasına katılan bir üniversite öğrencisi takıldığı soruda seyirci joker hakkını kullandı. Üniversite öğrencisi bu tercihi yaptığına pişman oldu. Boğaziçi Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi olarak çalışan Murat Bayrak, ATV'de yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster?' isimli yarışma programına katıldı. Atv ekranlarında yayınlanan ve büyük ilgi ile izlenen yarışma programı kim milyoner olmak isterde eşine çok az rastlanacak bir olay yaşandı. ATV ekranlarında yayınlanan ve Selçuk Yöntem'in sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde araştırma görevlisi olan Murat Bayrak seyircilerin kurbanı oldu.

Boğaziçi Üniversitesi’nde Araştırma Görevlisi olarak çalışan Murat Bayrak, ATV’de yayınlanan ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ isimli yarışma programına katıldı.

 

Bayrak, 3.sorudaki sesli soruda kendisine yöneltilen soruyu bilemeyeceğini anlayınca seyirci joker hakkını kullandı.

 

Seyirciye güvendiğini söyleyen yarışmacı maalesef seyircilerin çoğunluğu yanlış şıkkı işaretleyince 1000 TL ödülle yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı. Yarışmanın sunucusu Selçuk Yöntem’in bu duruma yorumu da şöyle oldu: “Sevgili seyirciler, Murat’ı yaktınız!”