Kiraz Mevsiminde Şoke Eden Bomba Gelişmeler Yaşanıldı

Kiraz Mevsiminde Şoke Eden Bomba Gelişmeler Yaşanıldı
Ekranların fenomen dizisi Kiraz Mevsimi'nde Öykü'nün söylediği şarkı sosyal medya'da patlama yaptı. FOX TV ekranının reyting rekortmeni dizilerinden Kiraz Mevsimi'nde bu hafta, Öykü'nün açıklaması herkes için büyük bir şoktur. Fox ekranlarının sevilen gençlik dizisi Kiraz Mevsimi 40. bölümüyle izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Her hafta ayrı bir maceranın yaşandığı Kiraz Mevsimi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin senarist koltuğunda oturan Makbule Kosif dizinin senaristliğini bıraktı. Yay

Ekranların fenomen dizisi Kiraz Mevsimi'nde Öykü'nün söylediği şarkı sosyal medya'da patlama yaptı. FOX TV ekranının reyting rekortmeni dizilerinden Kiraz Mevsimi'nde bu hafta, Öykü'nün açıklaması herkes için büyük bir şoktur. Fox ekranlarının sevilen gençlik dizisi Kiraz Mevsimi 40. bölümüyle izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Her hafta ayrı bir maceranın yaşandığı Kiraz Mevsimi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin senarist koltuğunda oturan Makbule Kosif dizinin senaristliğini bıraktı. Yayınlanan son bölüm ile birlikte diziyi bırakan Makbule Kosif ayrıldığını twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Makbule Kosif diziye veda ettiklerini Twitter üzerinden açıkladı. Ekranların sevilen dizisinde senarist değişikliğinin diziye nasıl bir etkisi olacak şimdiden merak ediliyor.

 

Başrollerinde Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel’in bulunduğu Kiraz Mevsimi dizisinde ayrılık yaşandı. Dizinin senarist koltuğunda oturan Makbule Kosif dizinin senaristliğini bıraktı. son yayınlanan bölümle birlikte diziyi bırakan Makbule Kosif ayrıldığını twitter hesabı üzerinden paylaştı.