Kiraz Mevsiminde Şoke Eden Bomba Sahneler!

Kiraz Mevsiminde Şoke Eden Bomba Sahneler!
Kiraz Mevsimi yeni bölümü ile 28 Mart Cumartesi akşamı ekrana gelecek. FOX'un sevilen dizisi Kiraz Mevsimi'nin merakla beklenen fragmanı yayınlanırken izleyicileri korkuttu. Ekranların sevilen dizisi Kiraz Mevsimined Öykü ile Ayaz'ın hayatının tam ortasına dalacak davetsiz misafirler geliyor. Bu akşam 38.bölümle izleyenlerin karşısına çıkacak Kiraz Mevsiminde izleyicileri neler bekliyor ? Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel'in rol aldıkları Kiraz Mevsimi dizisi bu hafta özetsiz yayınlanacak. Show Tv'de ekrana gele

Fox TV ekranlarının her hafta kaçırmadan izlenilen dizileri arasında yer alan Kiraz Mevsimi nde aşk heyecanı kıyasıya sürüyor. Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel'in rol aldıkları Kiraz Mevsimi dizisi bu hafta özetsiz yayınlanacak. Show Tv'de ekrana gelen maçtan dolayı izleyici kaybı olmaması için böyle bir yönteme gidildiği düşünülüyor. Fox ekranlarında heyecanla beklenen Kiraz Mevsimi dizisinde aşk dolu anlar. Kiraz Mevsimi 38.yeni bölümünde komedi ve romantik sahneler olacak. Cumartesi akşamlarının sevilen gençlik dizisi Kiraz Mevsimi dizisinin yeni bölümümüne ait iki fragman yayınlandı. Merakla beklenen Kiraz Mevsimi 38. bölümde Ayaz ve Öykü alevlerin arasında kalıyor.

Fox ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Kiraz Mevsimi yeni bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. 37. bölümde izleyiciyi ekrana bağlayan Kiraz Mevsimi dizisinin 38. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanı ise yürekleri ağızlara getirecek.

 

28 Mart Cumartesi akşamı izleyicisiyle buluşacak olan Kiraz Mevsimi yeni bölümde bir kıvılcım büyüyerek bütün her şeyi altüst edecek. Çıkan yangında içeride baygın yatan Ayaz herkesi özellikle Öykü ve Önem'i çok korkutacak. Kapının kilitli olması Öykü'nün sinir krizi geçirmesine sebep olacak. Ayaz'ın bu tehlikeden sağ salim çıkıp çıkamayacağı Kiraz Mevsimi 38. bölümde ortaya çıkacak.