Kiraz Mevsiminde Şoke Eden Bomba Sahneler Nefesleri Kesti

Kiraz Mevsiminde Şoke Eden Bomba Sahneler Nefesleri Kesti
Ekranların fenomen dizisi Kiraz Mevsimi'nde Öykü'nün söylediğişarkısosyal medya'da patlama yaptı. Kiraz Mevsimi Öykü'nün Söylediği Şarkı! Başrollerinde Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel'in bulunduğu Kiraz Mevsimi dizisinde dizininsenaristi Makbule Kosif bıraktı. Kiraz Mevsimi dizisi sonhaftalarda farklı konusu ile izleyenleri şoke edecekgelişmeler yaşatıyor. Bu bölümde de izleyenleri heyecanlandıran dizi, gelecekhafta izleyenleri tam birheyecan kasırgasına sürükleyecek! Reytinglerde iyi birbaşarı yakalayan dizie

Ekranların fenomen dizisi Kiraz Mevsimi'nde Öykü'nün söylediği şarkı sosyal medya'da patlama yaptı. Kiraz Mevsimi Öykü'nün Söylediği Şarkı! Başrollerinde Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel'in bulunduğu Kiraz Mevsimi dizisinde dizinin senaristi Makbule Kosif bıraktı. Kiraz Mevsimi dizisi son haftalarda farklı konusu ile izleyenleri şoke edecek gelişmeler yaşatıyor. Bu bölümde de izleyenleri heyecanlandıran dizi, gelecek hafta izleyenleri tam bir heyecan kasırgasına sürükleyecek! Reytinglerde iyi bir başarı yakalayan dizie ayrılık yaşandı. Dizinin senarist koltuğunda oturan Makbule Kosif dizinin senaristliğini bıraktı. Kiraz Mevsimi'nin Senaristli Diziden Ayrıldı. Sevilen dizi Kiraz Mevsimi'nde flaş bir ayrılık yaşandı.

Fox ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Kiraz Mevsimi yeni bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. Heyecanla beklenen dizi 40. bölümüyle ekranlara gelecek. Kiraz mevsiminin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı, dizide yaşanacak heyecanlı gelişmelerin sinyalini veriyor. 11 Nisan Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan Kiraz Mevsimi 40. bölümde Öykü, Ayaz'a romantik bir doğum günü hediyesi verecek.

 

KİRAZ MEVSİMİ 40. BÖLÜM ÖZETİ

 

Ayaz'ın doğum günü gelip çatar. Öykü onu mutlu edebilmek için her şeyi hazırlamıştır. İkilinin aşkları gözlerinden okunur ve çift sevgilerini birbirlerinden gizlemezler. Ayaz'ın doğum günü dileği ise bellidir.

 

KİRAZ MEVSİMİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

 

Öykü'nün açıklaması herkes için büyük bir şok oldu. Süpriz karar veren sadece onlar değildi. Aile yemeğinde bu kez hiç umulmadık birileri herkesi şaşırttı. Bu gelişmenin ardından Öykü annesinin evine döndü. Ancak Ayaz izin vermedi. Kiraz Mevsimi son bölümde Öykü'yü kendisine kelepçeledi. İki aşık romantik bir gece geçirdiler. Bu durum Necmiye halanın gözünden kaçmadı ve Öykü'yü geri göndermek için akılları durduracak bir plan yaptı. Ancak hesaplamadığı bir şey vardı. Yaklaşmakta olan Ayaz'ın doğum günü! Kiraz Mevsimi 39. bölümde bu kez büyük sürpriz Öykü'den geldi.