Komik Tip Şoray Uzun Bomba İmajıyla Adeta Şok Etti!

Komik Tip Şoray Uzun Bomba İmajıyla Adeta Şok Etti!
TRT1'de ekrana izleyicisi ile buluşan dizi 'Seksenler'de Cüneyt Arkın rüzgarı esecek. Şoray Uzun rol aldığı dizide izleyenlerin karşısına öyle bir rol ile çıkacakki! Seksenlerde, Malkoçoğlu rüzgarları esecek. Şoray Uzun oynadığı Seksenler dizisinde Cüneyt Arkın'ın kılığına girdi. Seksenler dizisinin başrol oyuncusu Şoray Uzun bu akşam ekranlara gelecek bölümünde Cüneyt Arkın'ı canlandıracak. TRT 1'de ekrana gelen 'Seksenler' dizisinin sevilen karekteri Ahmet tiplemesi ile ile tanıdığımız ünlü oyuncu Şoray U

TRT1'de ekrana gelen 'Seksenler' dizisinde Cüneyt Arkın rölü çok konuşulacak. Dizinin oyuncularından Şoray Uzun, bu akşam ekrana gelecek bölümde Cüneyt Arkın kılığına girdi. Uzun, Arkın'a benzemek için mavi lens de taktı. Seksenler dizisinin sevilen karekteri ile tanıdığımız ünlü oyuncu Şoray uzun Filmde Cüneyt Arkın rolüne girdi. Bu haliyle herkesi şaşırttı. Seksenler dizisinin sevilen karekteri ile tanıdığımız ünlü oyuncu Şoray uzun Filmde Cüneyt Arkın rolüne girdi. Bu haliyle herkesi şaşırttı. TRT1'de ekrana gelen 'Seksenler' dizisinde Cüneyt Arkın rüzgarı esecek. Dizinin oyuncularından Şoray Uzun, bu akşam ekrana gelecek bölümde Cüneyt Arkın kılığına girdi.

TRT1'de ekrana gelen 'Seksenler' dizisinde Cüneyt Arkın rüzgarı esecek. Dizinin oyuncularından Şoray Uzun, bu akşam ekrana gelecek bölümde Cüneyt Arkın kılığına girdi. Uzun, Arkın'a benzemek için mavi lens de taktı. Ünlü oyuncu, "Büyük bir ustayı oynamak gurur verici" dedi. İzleyiciyi Yeşilçam dönemine götürecek sahnede, Ayşe Tolga, Begüm Öner ve Berat Yenilmez de nostaljik kostümler giydi.