Medcezir'de Olay Yaratan Şok Bomba Sahneler Nefesleri Kesti!

Medcezir'de Olay Yaratan Şok Bomba Sahneler Nefesleri Kesti!
Star Tv'nin fenomen dizisi Medcezir'de öncedenyayınlanan fragmanında Mira hamiledendi, ama annesi Sude Hanım hamile olduğu ortayaçıktı. Resmen ters köşe olduk. Medcezir sona yaklaştıkçagüzelleşiyor. Ekranların severek izlenen dizisi Medcezir 66.yeni bölüm fragmanıyayınlandı mı? Medсezir son bölüm ve yeni bölümde neler оldu? Ekranların büyük ilgiyletakip edilen dizisi Medcezir bu hafta yine yepyeni birbölüm ile izleyiciyle buluştu. Medcezir yeni bölümü ile yine bizlerin içindeki yağları eritirken, heyecankas

Star Tv'nin fenomen dizisi Medcezir'de önceden yayınlanan fragmanında Mira hamile dendi, ama annesi Sude Hanım hamile olduğu ortaya çıktı. Resmen ters köşe olduk. Medcezir sona yaklaştıkça güzelleşiyor. Ekranların severek izlenen dizisi Medcezir 66. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Medсezir son bölüm ve yeni bölümde neler оldu? Ekranların büyük ilgiyle takip edilen dizisi Medcezir bu hafta yine yepyeni bir bölüm ile izleyiciyle buluştu. Medcezir yeni bölümü ile yine bizlerin içindeki yağları eritirken, heyecan kasırgasında havalarda uçuracak. Diziyi izleyenler bir an olsun gözlerini kırpmıyorlar. Medcezir dizisinde bu hafta nelerin olacağını ise herkes çok merak ediyor.

Ekranların severek izlenen dizisi Medcezir 66. yeni bölüm fragmanı yyaınlandı mı? Medcezir son bölüm ve yeni bölümde neler oldu, detayları haberimizde.. Star TV ekranlarında yayınlanan Medcezir 66. bölüm fragmanı yayınlandı. 27 mart cuma günü yeni bölümü ile ekrana gelecek Medcezir son bölümde neler olacak. Fragman yayınlanınca sitemizde olacaktır. Medcezir bu hafta yine çok konuşulacak bir bölümle ekrana geldi. Dizinin son bölümünde tam anlamıyla bir Mira sürprizi yaşandı. Mira'nın bayılması ve hastaneye kaldırılması üzerine gelişen olaylar sonrası heyecanlı dakikalar yaşandı. Yaman'ın Mira'ya hazırlamış olduğu büyük sürpriz ise gündeme bomba gibi düştü. İşte Medcezir 65. son bölüm tüm detayları...Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri cuma günlerinin vazgeçilmesi olan Medcezir bu hafta yine sürprizlerle ekrana geldi.