Medcezirin Finali Tam Bir Arapsaçına Döndü! Bitecek mi Bitmeyecek mi?

Medcezirin Finali Tam Bir Arapsaçına Döndü! Bitecek mi Bitmeyecek mi?
Star Tv'de yayınlanan en çok izlenen dizilerdenbiri olan Medcezir'in yayınhayatı pamuk ipliğinebağlı. Reytingleri gittikçe düşen dizinin kaldırılacağı söz konusu olunca yönetmeninden tepkiler geldi. Herkesmedcezir dizisinin biteceği haberleri ile üzülürkenDizinin senaristinden şokedici açıklama geldi. Twitter üzerinden değerlendirilen reyting sisteminetepkiveren Med Cezir'in senaristi Ece Yörenç , bu reyting sisteminin dikkate alınmamasını söyledi,Ayrıca sürekli gündeme gelen Med Cezir dizisinin biteceği yö

Star Tv'de yayınlanan en çok izlenen dizilerden biri olan Medcezir'in yayın hayatı pamuk ipliğine bağlı. Reytingleri gittikçe düşen dizinin kaldırılacağı söz konusu olunca yönetmeninden tepkiler geldi. Herkes medcezir dizisinin biteceği haberleri ile üzülürken Dizinin senaristinden şok edici açıklama geldi. Twitter üzerinden değerlendirilen reyting sistemine tepki veren Med Cezir'in senaristi Ece Yörenç , bu reyting sisteminin dikkate alınmamasını söyledi,Ayrıca sürekli gündeme gelen Med Cezir dizisinin biteceği yönündeki dedikodulara açıklama getirdi. Ece Yörenç ”Ben bu reytingleri hiç ciddiye almıyorum, siz de almayın, keyfinize bakın” diyerek sitem etti. Twitter üzerinden reyting sistemine tepki veren Ece Yörenç ”Ben bu reytingleri hiç ciddiye almıyorum, siz de almayın, keyfinize bakın” diyerek sitem etti.

 

Medcezir dizisinin biteceği haberleri hayranlarını şoke ederken dizinin senaristi reyting sistemine isyan etti.

 

Ece Yörenç ”Ben bu reytingleri hiç ciddiye almıyorum, siz de almayın, keyfinize bakın” diyerek sitem etti.

 

Twitter üzerinden reyting sistemine tepki veren Ece Yörenç ”Ben bu reytingleri hiç ciddiye almıyorum, siz de almayın, keyfinize bakın” diyerek sitem etti. Dün akşam yayınlanan Medcezir dizisinin reytingleri çok düşmüş, AB grubunda en düşük reytingini almıştı.

 

Ece Yörenç tepkilerini şu tweetlerle dile getirdi:

 

Şimdi okudum da akşam anında yapılan yorumların hepsine göre bölüm ŞAHANE raiting geldikten sonraki yorumlara göre BERBATgülmeyim de napayım.