Meğerse Ceyda Düvenci'ye Abayı Yakmış!

Meğerse Ceyda Düvenci'ye Abayı Yakmış!
Ceyda Düvenci aşkıyla dikkatleri üzerine çeken Bülent Şakrak, hayatının belki de en keyifli dönemlerinden birini yaşıyor. Dizi setinde tanışan iki ünlü isim Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci aşkı dolu dizgin devam ediyor. Bülent Şakrak oyuncu sevgilisi Ceyda Düvenci için "O kıymetli kadını çok seviyorum" dedi. Başarılı oyuncu Bülent Şakrak, Hürriyet Gazetesi'nden Büşra Bozok Aytek'e konuştu. Ceyda Düvenci aşkıyla dikkatleri üzerine çeken Bülent Şakrak, hayatının belki de en keyifli dönemlerinden birini yaşıyor

Ceyda Düvenci aşkıyla dikkatleri üzerine çeken Bülent Şakrak, hayatının belki de en keyifli dönemlerinden birini yaşıyor. Dizi setinde tanışan iki ünlü isim Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci aşkı dolu dizgin devam ediyor. Bülent Şakrak oyuncu sevgilisi Ceyda Düvenci için "O kıymetli kadını çok seviyorum" dedi. Başarılı oyuncu Bülent Şakrak, Hürriyet Gazetesi'nden Büşra Bozok Aytek'e konuştu. Ceyda Düvenci aşkıyla dikkatleri üzerine çeken Bülent Şakrak, hayatının belki de en keyifli dönemlerinden birini yaşıyor. Bülent Şakrak, son dönemin popüler oyuncularından biri... “Son Mektup”un Hakkı Yüzbaşı'sı olarak sinema severlerle buluştu, aynı günlerde komedi dizisi “Ayrılsak da Beraberiz”le ekrana gelmeye başladı.

Başarılı oyuncu Bülent Şakrak, Hürriyet Gazetesi'nden Büşra Bozok Aytek'e konuştu. Şakrak kendisine yöneltilen "Ceyda Düvenci’yle nasıl gidiyor beraberliğiniz?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Mutlu ve keyifli bir hayatımız var. Böyle şeyleri konuşmayı çok beceremem aslında... Yanlış bir şey söylemek istemiyorum. Şu kadarını söyleyeyim; çok kıymetli bir kadın, onu çok seviyorum. Çok mutluyuz. Allah herkese nasip etsin. "