Muhteşem Yüzyıl'ın Muhteşem Güzeli O Diziye Takviye Oldu!

Muhteşem Yüzyıl'ın Muhteşem Güzeli O Diziye Takviye Oldu!
TRT'nin yeni dizisi Filinta yeni transferi ile gündeme bomba gibidüştü. Muhteşem Yüzyıl dizisinin Mahide Devran'ı Nur Fettahoğlu Filinta'da rol almaya başlıyor. Nur Fettahoğlu Trt'nin sevilen dizisi Flinti dizisinde rolalacak. 1980 Doğumlu güzel oyuncu Flinta dizisi iletekrar hayranlarının karşısında olacak. Muhteşem Yüzyıl dizisinin Mahide Devran'ı Nur Fettahoğlu ekranlara geridöndü. Yine bir dönem dizisinde rol alacakolan Nur Fettahoğlu'nun rolü hakında bilgi verilmedi. Muhteşem Yüzyıl dizisinin Mahide De

TRT'nin yeni dizisi Filinta yeni transferi ile gündeme bomba gibi düştü. Muhteşem Yüzyıl dizisinin Mahide Devran'ı Nur Fettahoğlu Filinta'da rol almaya başlıyor. Nur Fettahoğlu Trt'nin sevilen dizisi Flinti dizisinde rol alacak. 1980 Doğumlu güzel oyuncu Flinta dizisi ile tekrar hayranlarının karşısında olacak. Muhteşem Yüzyıl dizisinin Mahide Devran'ı Nur Fettahoğlu ekranlara geri döndü. Yine bir dönem dizisinde rol alacak olan Nur Fettahoğlu'nun rolü hakında bilgi verilmedi. Muhteşem Yüzyıl dizisinin Mahide Devran'ı Nur Fettahoğlu ekranlara geri döndü. Yine bir dönem dizisinde rol alacak olan Nur Fettahoğlu'nun rolü hakında bilgi verilmedi. TRT 1′in sevilen dizisi Filinta'nın kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu.

TRT 1′in sevilen dizisi Filinta’nın kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu. Başrollerinde Onur Tuna, Damla Aslanalp, Serhat Tulumluer, Mehmet Özgür, Naz Elmas gibi isimlerin yer aldığı 1860’ların Osmanlı’sında polisler ve suçlular arasındaki mücadeleyi ekrana taşıyan Filinta’ya; Aşk-ı Memnu, Muhteşem Yüzyıl gibi diziler ile ön plana çıkan Nur Fettahoğlu dahil oldu.