Mustafa Ceceli Hem Coştu Hemde Coşturdu!

Mustafa Ceceli Hem Coştu Hemde Coşturdu!
Yakışıklı şarkıcı Mustafa Ceceli 19 Mayıs Üniversitesinde konser verdi. Gençleri eğlendirmeyi başaran Mustafa Ceceli konseri mutlulukla bitirdi. Samsun'daMustafa Ceceli fırtınası esti!Mustafa Ceceli SamsunOndokuz Mayıs Üniversitesi'nde (OMÜ)verdiği konserde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.OndokuzMayıs Üniversitesi'nin 40. Yıl etkinliklerinde heyecan ve coşku zirveye ulaştı. Mustafa Ceceli geçtiğimiz gün 19 Mayıs Üniversitesinin daveti üzerine Samsun'a gitti. Yakışıklı ve usta sanatçı verdiği konserd

Yakışıklı şarkıcı Mustafa Ceceli 19 Mayıs Üniversitesinde konser verdi. Gençleri eğlendirmeyi başaran Mustafa Ceceli konseri mutlulukla bitirdi. Samsun'daMustafa Ceceli fırtınası esti!Mustafa Ceceli SamsunOndokuz Mayıs Üniversitesi'nde (OMÜ)verdiği konserde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.OndokuzMayıs Üniversitesi'nin 40. Yıl etkinliklerinde heyecan ve coşku zirveye ulaştı. Mustafa Ceceli geçtiğimiz gün 19 Mayıs Üniversitesinin daveti üzerine Samsun'a gitti. Yakışıklı ve usta sanatçı verdiği konserde esti gürledi, herkesi kendine hayran bıraktırmayı bir kez daha başa Mustafa Ceceli geçtiğimiz gün 19 Mayıs Üniversitesinin daveti üzerine Samsun'a geldi. Yakışıklı sanatçı verdiği konserde esti gürledi, herkesi kendine hayran bıraktırdı. Mustafa Ceceli rüzgarının estiği üniversite de öğrenciler de çok eğlendi.

OMÜ'de okuyan binlerce öğrenci, akademisyenler ve idari personel, Mustafa Ceceli konserinde buluştu. Üniversitenin 40'ncı yıl etkinlikleri kapsamında OMÜ Yaşam Merkezi'nde gerçekleşen konsere Mustafa Ceceli, hayranlarının dilinden düşmeyen şarkılarının yanı sıra popüler parçalar da seslendirdi. Yaklaşık 1.5 saat süren sahne performansı ile herkesi kendisine hayran bırakan Mustafa Ceceli, klavye, bas gitar ve davul çalarak da öğrencileri kendisine hayran bıraktı.