Nefes Kesen O Dizide Şok Anlar Akabinde Bomba Gelişmeler Yaşanıldı!

Nefes Kesen O Dizide Şok Anlar Akabinde Bomba Gelişmeler Yaşanıldı!
ATV'de dün akşam ekrana gelen Kara Para Aşk dizisinin 40. son bölümünde beklenmedik bir olay yaşandı. Heyecanın hız kesmediği Kara Para Aşk dizisinin son bölümü yine izleyiciyi ekrana kilitledi. Kara Para Aşk 41.Bölüm Tüyoları. İpek, Levent e Elif üçlüsü yine Kara Para Aşk 41.bölümde birarada. Ömer'in Elif'e sarılamayışı Elif'e gerçek ayrılık sebebini söyleyemeyişi ekran başındakilere duygusal anlar yaşattı. Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in başrolünü paylaştığı dizi Kara Para Aşk son bölüm ile heyecanı

ATV'de dün akşam ekrana gelen Kara Para Aşk dizisinin 40. son bölümünde beklenmedik bir olay yaşandı. Heyecanın hız kesmediği Kara Para Aşk dizisinin son bölümü yine izleyiciyi ekrana kilitledi. Kara Para Aşk 41.Bölüm Tüyoları. İpek, Levent e Elif üçlüsü yine Kara Para Aşk 41.bölümde birarada. Ömer'in Elif'e sarılamayışı Elif'e gerçek ayrılık sebebini söyleyemeyişi ekran başındakilere duygusal anlar yaşattı. Tuba Büyüküstün  ve Engin Akyürek'in başrolünü paylaştığı dizi Kara Para Aşk son bölüm ile heyecanı doruklara taşıyor. Kara Para Aşk 41.bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun cevabı haberimizin içinde yerini aldı. ATV'de dün akşam ekrana gelen Kara Para Aşk dizisinin 40. son bölümünde beklenmedik bir olay yaşandı.

Kara Para Aşk 40. bölüm izleyiciyle buluştu. Dizinin son bölümünde; Ömer ve Elif'in nikahı neden gerçekleşmedi? Ömer öğrendiği gerçekleri Elif'e anlatmamakta kararlıydı. Peki Elif bu duruma sessiz mi kaldı? Kara Para Aşk 'ta beklenmedik bir olay yaşandı. İşte Kara Para Aşk 40. son bölüm ve dahası...


Ömer sahilde Elif'in karşısına çıktığında gerçek ayrılık nedenini söyleyemez. Elif acı ve öfkeyle yanından ayrılırken Ömer sırtında kocaman bir yük ve aşk acısıyla kala kalır.

 

Hüseyin'i yakaladığı gün Elif'e her şeyi anlatacaktır. Bu sırada kaçmak için tipini değiştiren Hüseyin, Tayyar'ın kaçış planı için son hazırlıkları yapmasını beklemektedir. Nikah iptal olduğu için herkes şokedir. Ömer'in perişan halini gören Elvan Ömer'i konuşturmayı başarır. Hüseyin'in katil olduğunu öğrenen Elvan bu acıya dayanamaz ve kalp krizi geçirir.