Nihat Doğan Yaptı Yine Yapacağını Bomba Gelişmeler!

Nihat Doğan Yaptı Yine Yapacağını Bomba Gelişmeler!
Şarkıcı Nihat Doğan Özgecan Aslan cinayetinin ardından attığıtweet ile olay yaratmıştı. Şarkıcı kısasüreliğine Türkiye'den ayrılma kararı Aldı Beyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya, Nihat Doğan'ın İngilizce öğrenmek için yurt dışına çıkacağınıyazdı. Nihat Doğan Türkiye'yi terk ediyor. Özgecan Aslan cinayeti sonrası attığı tweet nedeniyle Galatasaray Kulübü'nden ihracından istenen Nihat Doğan'ın, kulüp üyeliği ile ilgili oylama yarınyapılacak. Nihat Doğan'ın ihraç istemi yarın oylanacak! Son günlerde Twitter'dan

Şarkıcı Nihat Doğan Özgecan Aslan cinayetinin ardından attığı tweet ile olay yaratmıştı. Şarkıcı kısa süreliğine Türkiye'den ayrılma kararı Aldı Beyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya, Nihat Doğan'ın İngilizce öğrenmek için yurt dışına çıkacağını yazdı. Nihat Doğan Türkiye'yi terk ediyor. Özgecan Aslan cinayeti sonrası attığı tweet nedeniyle Galatasaray Kulübü'nden ihracından istenen Nihat Doğan'ın, kulüp üyeliği ile ilgili oylama yarın yapılacak. Nihat Doğan'ın ihraç istemi yarın oylanacak! Son günlerde Twitter'dan yazdığı her mesaj olay olan Nihat Doğan, İngilizce öğrenmek için yurt dışına çıkacağını Beyaz TV'nin spikeri duyurdu. Nihat Doğan'ın yeni hedefi 'İngilizce!' Özgecan Aslan hakkında attığı tweet sonra deyim yerindeyse ülkeden ihraç edilen Nihat Doğan daha fazla bu duruma dayanamadı.


Beyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya, Nihat Doğan'ın İngilizce öğrenmek için yurt dışına çıkacağını yazdı. Nihat Doğan sonunda kararını verdi ve Türkiye’yi terk ediyor! Beyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya, Nihat Doğan'ın İngilizce öğrenmek için yurt dışına çıkacağını yazdı.Ünlü türkücü Nihat Doğan’ın şok kararı gündeme bomba gibi düştü!Beyaz TV'nin sunucularından Tahir Sarıkaya, Özgecan Aslan cinayeti ardından attığı tweet ile olay olan şarkıcı Nihat Doğan ile kısa bir sohbet gerçekleşti.

 

“TÜRKİYE'Yİ TERK EDECEK”

 

Yaptıkları görüşmeyi sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden özetleyen Sarıkaya, “Dün akşam Nihat Doğan'la oturduk. İngilizce öğrenmek için Türkiye'yi kısa süre terk edecek” dedi. Sarıkaya, Nihat Doğan'ın Ramazan Bayramı sonrasında single albüm çıkaracağını aktardı.

 

Ünlü türkücüye 'Özgecan'ı sorduğunu da ekleyen Sarıkaya, “Beni linç ettiler” cevabının aldığını ekledi. Bir diğer tweetinde birlikte çekilen bir fotoğrafı da paylaşan Tahir Sarıkaya, “Nihat Doğan zayıflamış biraz” notunu düştü.