Niyazi Gül Dörtnala Kahkaha Dolu Sahneleriyle Bomba Gibi Geliyor!

Niyazi Gül Dörtnala Kahkaha Dolu Sahneleriyle Bomba Gibi Geliyor!
Ünlü komedyen Ata Demirer çekimlerden artan yorgunluğunu Bodrum'da Aldı. hayranları ile fotoğraf çektiren Ata Demirer magazin gündemine bomba gibi düşmekle beraber hayranlarını da kırmayıp fotoğraf çektirdiği için çok mutlu etti. Başrolünü Ata Demirer ile paylaştığı 'Niyazi Gül Dörtnala' adlı filmde 'Sultan' isimli karakteri canlandıran Akbağ, bir sahnede gerçekten sultanlık yaptı. Türkiye'nin başarılı komedyenlerinden olan Ata Demirer, yeni filminin çekimleri için İzmir'e gitti. 'Niyazi Gül Dörtnala' komed

Başarılı filmlere imza atan Türkiye'nin usta komedyenlerinden olan Ata Demirer, yeni filminin çekimleri için izmir'e gitti. Başrolünü Ata Demirer ile paylaştığı 'Niyazi Gül Dörtnala' adlı filmde 'Sultan' isimli karakteri canlandıran Akbağ, bir sahnede gerçekten sultanlık yaptı. Ünlü oyuncu ve komedyen Ata Demirer 'Niyazi Gül Dörtnala' film çekimlerinin bitmesi ile kendisini bodruma atan Ata Demirer bir restorantta arkadaşları eğlenirken görüntülenmesi ile herkesi kahkahaya boğdu. Ünlü komedyen Ata Demirer, Niyazi Dört Nala filminin çekimlerini tamamladıktan hemen sonra dinlenmek için kendini Bodrum semalarına doğru attı.

Ünlü oyuncu Ata Demirer ‘Niyazi Gül Dörtnala’ filminin çekimleri biter bitmez Bodrum’a geldi. Yoğun çalışma temposunu geride bırakan ünlü oyuncu bir restoranda objektiflere takıldı. Yakın arkadaşları ile vakit geçiren Demirer yaptığı esprilerle masadakileri kahkahalara boğdu.

Film çekimlerinin bittiği ve montaja girdiği öğrenilen ‘Niyazi Gül Dörtnala’ filminin ise 8 Mayıs 2015 tarihinde vizyona gireceği öğrenildi. Birçok bölgede çekimleri yapılan filmin yönetmenliğini Hakan Algül yaparken Senaristliğini ve başrol oyunculuğunu Ata Demirer üstlendi. Filmde Demet Akbağ, Şebnem Bozoklu, Ayşe Nil Şamlıoğlu, Levent Ülgen ve Erol Aksoy gibi bir çok oyuncu rol aldı.

Bodrum Marina’da bir restoranda arkadaşları ile birlikte gece geç saatlere kadar eğlenen Demirer’in çilingir sofrası başında keyfinin yerinde olduğunda gözlendi.