O Dizi Adeta Şok Etti!

O Dizi Adeta Şok Etti!
Ekranların sevilen dizisi Aşk Yeniden'de neleryaşanacak? Aşk Yeniden dizisinde Ertan geridönecek mi? İşte Aşk Yeniden dizisinin 7.bölümünde yaşanacak olan olaylar ve dizinin yeni bölümayrıntıları. Fox Tv'de Salı akşamları ekrana gelen romantikkomedi dizisi Aşk Yeniden'in 7. Bölüm fragmanıyayınlandı. Bu sezonun başarılı yapımlarından Aşk Yeniden Salı akşamları izleyicilerigüldürmeye devam ediyor. Fox ekranlarında yayınlandığı günden berireyting listelerinin zirvesinde yer alan 'Aşk Yeniden'de 7. bölüm heyeca

Ekranların sevilen dizisi Aşk Yeniden'de neler yaşanacak? Aşk Yeniden dizisinde Ertan geri dönecek mi? İşte Aşk Yeniden dizisinin 7.bölümünde yaşanacak olan olaylar ve dizinin yeni bölüm ayrıntıları. Fox Tv'de Salı akşamları ekrana gelen romantik komedi dizisi Aşk Yeniden'in 7. Bölüm fragmanı yayınlandı. Bu sezonun başarılı yapımlarından Aşk Yeniden Salı akşamları izleyicileri güldürmeye devam ediyor. Fox ekranlarında yayınlandığı günden beri reyting listelerinin zirvesinde yer alan 'Aşk Yeniden'de 7. bölüm heyecanı var. 21 Mart 2015 Cumartesi 13:20. Aşk Yeniden 7. bölüm sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Fox ekranlarında yayınlandığı günden beri reyting listelerinin zirvesinde yer alan 'Aşk Yeniden'de 7. bölüm heyecanı var. 21 Mart 2015 Cumartesi 13:20. Aşk Yeniden 7. bölüm sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Her hafta farklı bir gelişmeye sahne olan Aşk Yeniden dizisinin 7. bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Reytinglerde birinciliği kimselere bırakmayan Aşk Yeniden yeni bölümü ise 24 Mart Salı akşamı kendi saatinde ekrana gelecek. Oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy, Tamer Levent, Tülin Oral, Lale Başar, Didem Soydan, Nilay Deniz, Can Sipahi, Mert Öcal, İlkem Ulugün, Emre Erkan ve Sema Keçik gibi oyuncuların yer aldığı Aşk Yeniden bu bölümde de izleyiciyi ekrana bağlayacak.

 

İlk bölümünden itibaren ses getiren ve sosyal medyada çok konuluşan Aşk Yeniden 7. bölümde Fatih ve Zeynep'in tatili, Ertan'ın dönüşüyle sona erer. Fatih, her ne kadar Zeynep'i tek başına göndermek istemese de Zeynep buna karşı çıkar ve her şeyden bunalan Zeynep malikaneden ayrılır.

 

AŞK YENİDEN 7. BÖLÜM ÖZETİ

 

Geçen bölümde Fatih ve Zeynep balayına çıkmışlar, her şeyden herkesten uzak bir şekilde kafalarını dinlemişlerdi. Aşk Yeniden yeni bölümde ise Ertan'ın döndüğü haberi Fatih ve Zeynep'in balayını yarıda kesmelerine sebep olur. Zeynep vakit kaybetmeden Ertan'la buluşmak ve hayatında ona yer olmadığını söylemek için harekete geçer. Fatih'se bu buluşmaya Zeynep'i yalnız göndermemekte kararlıdır. Zeynep'i Ertan'la konuşurken gören Fatih yıkılır.

 

ZEYNEP AYRILIR

 

Kafası karışan Zeynep, Fatih'e yalnız kalmak istediğini söyleyerek bir süre malikaneden ayrılır.Zeynep'in gidişi Fatih'i öylesine etkilemiştir ki, kendini Mete'ye Zeynep'i ve yaşadıkları şeyleri anlatırken bulur. Mete de artık sırrı bilen kişilerden biridir. Mete ise Fatih'in üzülmemesi için çareler üretmektedir. Aşk Yeniden yeni bölümde Gülsüm Hanım şirketi satın almak isteyen Meryem'i öğrenir ve onu malikaneye davet eder.