O Dizi Daha Fazla Tutunamadı Reytinge Kurban Gitti

O Dizi Daha Fazla Tutunamadı Reytinge Kurban Gitti
Ekranların sevilen dizisi haline gelen Ayrılsak da Beraberiz bu hafta Tv8 kanalında ekranlarda olmayacak. TV8 ekranlarında yayınlana Ayrılsak da Beraberiz isimli dizi bu hafta yayınlanmayacak. Dizinin yerine Saba Tümer ile Oyuna Geldik isimli yarışma programı yer alacak. Dizinin neden yayınlanmadı henüz netlik kazanmadı. TV 8 ekranlarının sevilen dizisi Ayrılsakta beraberiz'de finale gidiyor.Reyting kurbanı olan bu dizide yayın hayatına veda edecek.8 Nisan'da son bölümü yayınlanacak olan bu dizi yeniden ekr

Ekranların sevilen dizisi haline gelen Ayrılsak da Beraberiz bu hafta Tv8 kanalında ekranlarda olmayacak. TV8 ekranlarında yayınlana Ayrılsak da Beraberiz isimli dizi bu hafta yayınlanmayacak. Dizinin yerine Saba Tümer ile Oyuna Geldik isimli yarışma programı yer alacak. Dizinin neden yayınlanmadı henüz netlik kazanmadı. TV 8 ekranlarının sevilen dizisi Ayrılsakta beraberiz'de finale gidiyor.Reyting kurbanı olan bu dizide yayın hayatına veda edecek.8 Nisan'da son bölümü yayınlanacak olan bu dizi yeniden ekranlara gelecek mi? Yayın günü ve saati değiştirilen 'Ayrılsak da Beraberiz' bu hafta yayınlanmayacak. Dizinin yayınlanmama sebebi ve akıbeti hakkında ise kesin bir bilgi yok.

Yapımcılığını Mint Prodüksiyon'un yaptığı, TV8′de yayınlanan ve başrollerinde Mete Horozoğlu , Algı Eke, Hatice Aslan , Suzan Kardeş ve Bülent Şakrak gibi isimlerin olduğu Ayrılsak da Beraberiz, bu hafta yayınlanmayacak.

 

Bilindiği gibi dizinin günü ve saati Çarşamba 22:45 olarak değiştirilmiş, bu değişiklik sonrasında ise dizinin reytinglerinde gözle görülür bir düşüş meydana gelmişti.

 

8 Nisan Çarşamba günü 4. bölümünün yayınlanması beklenen dizinin yerine bu hafta ‘ Saba Tümer ile Oyuna Geldik’ adlı yarışma yayınlanacak. Henüz dizinin yayınlanmama sebebi ve akıbeti hakkında ise kesin bir bilgi yok.