O Dizi Dur Durak Bilmiyor Rekor Üstüne Rekor Kırdı!

O Dizi Dur Durak Bilmiyor Rekor Üstüne Rekor Kırdı!
FOX TV'nin eğlenece dolu dizisi Aşk Yeniden, 9. bölüm fragmanı bugünyayınlandı. 7 Nisan Salı günü yani yarın ekranlara gelecek olan dizide Fatih, Meryem'in Zeynep'in annesi olduğunu öğrenecek. Aşk Yeniden 9. bölümde Fatih iki arada bir deredekalacak. İşte Aşk Yendien yeni bölüm fragmanları ve özeti... Aşk Yeniden 2. fragman da izleyicilerlepaylaşıldı. Dizinin bu haftaki yeni bölümünde Fatih, Zeynep ile babası arasında kalacak! Fox'un eğlenceli dizisi Aşk Yeniden 9. bölümüyle ekrana gelmeyehazırlanıyor. 7 Ni

FOX TV'nin eğlenece dolu dizisi Aşk Yeniden, 9. bölüm fragmanı bugün yayınlandı. 7 Nisan Salı günü yani yarın ekranlara gelecek olan dizide Fatih, Meryem'in Zeynep'in annesi olduğunu öğrenecek. Aşk Yeniden 9. bölümde Fatih iki arada bir derede kalacak. İşte Aşk Yendien yeni bölüm fragmanları ve özeti... Aşk Yeniden 2. fragman da izleyicilerle paylaşıldı. Dizinin bu haftaki yeni bölümünde Fatih, Zeynep ile babası arasında kalacak! Fox'un eğlenceli dizisi Aşk Yeniden 9. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. 7 Nisan Salı günü ekranlarda olacak Aşk Yeniden 9. bölümünde Fatih, Meryem'in Zeynep'in annesi olduğunu öğrenecek.

Sevilen romantik komedi dizisi Aşk Yeniden 9. bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. Sosyal medyada sıkça konuşulan dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanı, dizide yaşanacak maceralı gelişmelerin sinyalini veriyor. Reyting sıralamasında birinciliği kimselere bırakmayan Aşk Yeniden 9. bölümüyle 7 Nisan Salı akşamı ekrana geliyor.

 

Oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy, Tamer Levent, Tülin Oral, Lale Başar, Didem Soydan, Nilay Deniz, Can Sipahi, Mert Öcal, İlkem Ulugün, Emre Erkan ve Sema Keçik gibi oyuncuların yer aldığı Aşk Yeniden dizisinin yeni bölümü her zaman olduğu gibi izleyicisini ekrana kilitleyecek. Yaşanacak gelişmelerle izleyiciye keyifli anlar yaşatacak olan dizinin bu bölümünde Fatih, Meryem'in Zeynep'in annesi olduğunu öğrenir ancak bu sırrı Zeynep'ten saklamak isteyince olaylar karışır.

 

AŞK YENİDEN 9. BÖLÜM ÖZETİ

 

Meryem'in Zeynep'e kendisiyle ilgili gerçekleri açıklamak için düzenlediği yemek, Şevket'in Fatih'i aramasıyla bozulur. Fatih, Meryem'in Zeynep'in annesi olduğunu öğrenmiştir. Fatih'in Şevket'in sırrına ortak olması, onu Zeynep'ten gizli işler çevirmek zorunda bırakır. Aşk Yeniden yeni bölümde Şevket ve Meryem, geçmişin hesaplaşmasını yapmak adına bir günlüğüne kayıplara karışırlar. Bu durum Birol'u fazlasıyla endişelendirmiştir. Bu yüzden Fatih'i tüm gerçekleri Zeynep'e anlatmakla tehdit eder.