O Dizi Durdurulamıyor! Rekor Üstüne Rekor Kırdı!

O Dizi Durdurulamıyor! Rekor Üstüne Rekor Kırdı!
Şeref Meselesi 18.bölüm ile yine izleyicileri ekrana kilitledi. Şeref Meselesi'nde olaylar karışmaya devam ediyor. Sibel ile Yiğit nikah masasına oturur Emir ve Kübra'nın da davetliler arasında yer aldığı düğün büyük sürprizlere sahne olur. Pazar akşamlarının vazgeçilmezi Şeref Meselesi son bölümüyle kaldığı yerden devam etti. Merakla beklenen Şeref Meselesi 18. bölümde Yiğit'i ardında bırakıp kendi hayatını kurmaya çalışan Kübra, Yiğit'in Sibel'le evleneceğini duyunca hayal kırıklığı yaşadı. Emir ve Levent

Kanal D'nin sevilen dizisi Şeref Meselesi 18. bölüm ile dün akşam ekranlara geldi. Her hafta reytingleri alt üst eden dizi yine izleyiciye heyecan dolu anlar yaşattı. Kanal D ekranının heyecanla izlenen dizisi Şeref Meselesi 18. bölüm ile ekrana geldi. Yeni bölümleri iple çekilen Şeref Meselesi'nde bu hafta ortalık karıştı. Yiğit Kübra'ya verdiği sözü; Sibel'le evlenmeye karar verince unuttu mu? Zorunluluktan bile olsa sevdiği adamla evlenecek olan Sibel içten içe bu duruma sevinir. Ancak Yiğit'in kendisine olan kayıtsız davranışlarına fena bozulur. Emir'in Sibel'i olayların içine çekmesinden dolayı Yiğit, kardeşini suçlar. Kanal D ekranlarında yayınlanan Şeref Meselesi 19. bölüm fragmanı yayınlandı. 22 mart pazar günü ekrana gelecek Şeref Meselesi son bölümde neler olacak.

Kübra, aile olmanın hayallerini kurarken; Yiğit, gitmekten vaz mı geçti? Bir tarafta sürpriz evlilik kararını sindirmeye çalışan Sibel ve Yiğit, diğer tarafta Kübra'nın Yiğit'le gitme kararı alması ile hayal kırıklığına uğrayan Emir ve evlilik kararından habersiz, aile olma hayalleri kuran Kübra...

Kanal D’nin başrollerini Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı, Burcu Biricik, Alma Terziç, Uğur Uzunel, Baki Çiftçi, Kağan Uluca, Sezin Bozacı, Hakan Salınmış, Şebnem Doğruer, Şerif Erol ve Tilbe Saran’ın paylaştıkları sevilen dizisi “Şeref Meselesi” 18. bölüm için heyecan dorukta.

 

Yeni bölüm fragmanı yayınlanan Şeref Meselesi'i son bölümde neler yaşanmıştı?

 

Emir ve Levent’in güvenli eve yerleştirdiği Nihat, başına bir şey gelmesi durumunda arkasından ortalığı karıştıracak bir kayıt hazırlar.

 

Yiğit’in Kübra’ya olan ilgisi her geçen gün daha da artmaktadır. Durumu fark eden Sibel’in sessizce oturmaya hiç niyeti yoktur.

 

Emir, Nihat’ın gizli tanıklık yaparak kurtulacak olmasını bir türlü içine sindiremez. Genç adam, abisini kurtarmak için son kez Yiğit’i uyarır. Yiğit ise duyduklarından sonra hemen harekete geçer. Hakkı’nın da desteğiyle Nihat’a büyük bir operasyon düzenler.

 

Kübra ve kızı ile yeni bir hayata başlama hazırlıkları yapan Yiğit, Nihat’tan tamamen kurtulduğunu düşünür. Ancak tüm tezgahları ortaya çıkartacak sürpriz kayıt Emir’in eline geçer. Durumu haber alan Hakkı ve adamları kaydı ele geçirebilmek için seferber olur. Sibel, hiç farkında olmadan bir anda olayların tam ortasına düşer. Yiğit, genç kızın hayatını kurtarmak için büyük bir fedakarlık yapmak zorunda kalır.