O Dizi Durdurulamıyor! Yine Rekor Kırdı!

O Dizi Durdurulamıyor! Yine Rekor Kırdı!
TRT 1'in izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'da Deli Demir karakterinin anlattığı hikâyeler sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor. Osmanlı'nın kuruluşunun anlatıldığı Diriliş Ertuğrul dizisinde Deli Demir'in hikayeleri çok büyük zevk topluyor. TRT 1'in izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'da Deli Demir karakterinin anlattığı hikâyeler sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor. Diriliş Dizisi'ndeki Malazgirt hikâyesi gündeme damgasını vurdu! TRT 1'de ekrana gelen Diriliş Ertuğrul dizisin

TRT 1'in izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'da Deli Demir karakterinin anlattığı hikâyeler sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor. Osmanlı'nın kuruluşunun anlatıldığı Diriliş Ertuğrul dizisinde Deli Demir'in hikayeleri çok büyük zevk topluyor. TRT 1'in izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'da Deli Demir karakterinin anlattığı hikâyeler sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor. Diriliş Dizisi'ndeki Malazgirt hikâyesi gündeme damgasını vurdu! TRT 1'de ekrana gelen Diriliş Ertuğrul dizisinde Deli Demir'in anlattığı Sultan Alparslan ve Malazgirt kıssası büyük ilgi çekti. Paylaş. Diriliş Ertuğrul'da seyirciyi büyüleyen sahne!

Sezonun en flaş dizisi Diriliş Ertuğrul, 15. bölümüyle de reyting listesinin zirvesinde yer alırken, dizideki Malazgirt Savaşı ve Sultan Alparslan kıssası ekran başındakileri adeta büyüledi.

 

Obanın çocuklarını etrafında toplayan Deli Demir, onlara Sultan Alparslan ve Malazgirt ruhunu anlattı. Deli Demir'in coşkulu ve içten anlatış biçimine ses efektleri de eklenenince ortaya nefis bir sahne çıktı.