O Dizi Final Şoku Yaşarken Flaş Bir Açıklama Geldi!

O Dizi Final Şoku Yaşarken Flaş Bir Açıklama Geldi!
Twitter üzerinden değerlendirilen reyting sistemine tepki veren Med Cezir'in senaristi Ece Yörenç , bu reyting sisteminin dikkate alınmamasını söyledi,Ayrıca sürekli gündeme gelen Med Cezir dizisinin biteceği yönündeki dedikodulara açıklama getirdi. Medcezir dizisinin biteceği haberleri hayranlarını şaşırtırken dizinin senaristi reyting sistemine başkaldırı etti. Herkes medcezir dizisinin biteceği haberleri ile üzülürken Dizinin senaristinden şok edici açıklama geldi.İşte Ece Yörenç'ün o açıklamaları. Bu Me

Twitter üzerinden değerlendirilen reyting sistemine tepki veren Med Cezir'in senaristi Ece Yörenç , bu reyting sisteminin dikkate alınmamasını söyledi,Ayrıca sürekli gündeme gelen Med Cezir dizisinin biteceği yönündeki dedikodulara açıklama getirdi. Medcezir dizisinin biteceği haberleri hayranlarını şaşırtırken dizinin senaristi reyting sistemine başkaldırı etti. Herkes medcezir dizisinin biteceği haberleri ile üzülürken Dizinin senaristinden şok edici açıklama geldi.İşte Ece Yörenç'ün o açıklamaları. Bu Medcezir hayranları merakla bu sorunun yanıtını arıyor " Medcezir" bitecek mi? Medcezir dizisinin biteceği haberleri hayranlarını şoke ederken dizinin senaristi reyting sistemine isyan etti.

Ece Yörenç ”Ben bu reytingleri hiç ciddiye almıyorum, siz de almayın, keyfinize bakın” diyerek sitem etti.

 

Twitter üzerinden reyting sistemine tepki veren Ece Yörenç ”Ben bu reytingleri hiç ciddiye almıyorum, siz de almayın, keyfinize bakın” diyerek sitem etti. Dün akşam yayınlanan Medcezir dizisinin reytingleri çok düşmüş, AB grubunda en düşük reytingini almıştı.

 

Ece Yörenç tepkilerini şu tweetlerle dile getirdi:

 

Şimdi okudum da akşam anında yapılan yorumların hepsine göre bölüm ŞAHANE raiting geldikten sonraki yorumlara göre BERBATgülmeyim de napayım.