O Dizi Rekor Üstüne Rekor Kırdı Dur Durak Bilmiyor!

O Dizi Rekor Üstüne Rekor Kırdı Dur Durak Bilmiyor!
Aşk Yeniden dizisi bu akşam herzamanki gibi FOX TV ekranlarında izleyicisiylebuluşacak. Fatih, Zeynep'in hiç beklemediği bir şekildeyakalanacak. Peki bu görüntü karşısında Zeynep neyapacak? Fox ekranlarına hızlı bir giriş yapan Aşk Yeniden yeni bölümü ilekaldığı yerdendevam ediyo. Bu akşam izleyicisiyle buluşacak Aşk Yeniden 9. bölümde Zeynep, Fatih'i hiç ummadığışekilde yakalayacak. Zeynep'e AldatmaŞoku. Aşk Yeniden 9.Bölümde Zeynep Gerçeklerle Yüzleşiyor. Zeynep başına geleceklerdenhabersiz Fatih'i tanıma

Aşk Yeniden dizisi bu akşam her zamanki gibi FOX TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Fatih, Zeynep'in hiç beklemediği bir şekilde yakalanacak. Peki bu görüntü karşısında Zeynep ne yapacak? Fox ekranlarına hızlı bir giriş yapan Aşk Yeniden yeni bölümü ile kaldığı yerden devam ediyor. Bu akşam izleyicisiyle buluşacak Aşk Yeniden 9. bölümde Zeynep, Fatih'i hiç ummadığı şekilde yakalayacak. Zeynep'e Aldatma Şoku. Aşk Yeniden 9.Bölümde Zeynep Gerçeklerle Yüzleşiyor. Zeynep başına geleceklerden habersiz Fatih'i tanımaya çalışırken Meryem'in Zeynep'e kendisiyle ilgili gerçekleri söylemesi diziye damgasını vuracağa benziyor.

Sevilen romantik komedi dizisi Aşk Yeniden 9. bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. Sosyal medyada sıkça konuşulan dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanı, dizide yaşanacak maceralı gelişmelerin sinyalini veriyor. Reyting sıralamasında birinciliği kimselere bırakmayan Aşk Yeniden 9. bölümüyle 7 Nisan Salı akşamı ekrana geliyor.

 

Oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy, Tamer Levent, Tülin Oral, Lale Başar, Didem Soydan, Nilay Deniz, Can Sipahi, Mert Öcal, İlkem Ulugün, Emre Erkan ve Sema Keçik gibi oyuncuların yer aldığı Aşk Yeniden dizisinin yeni bölümü her zaman olduğu gibi izleyicisini ekrana kilitleyecek. Yaşanacak gelişmelerle izleyiciye keyifli anlar yaşatacak olan dizinin bu bölümünde Fatih, Meryem'in Zeynep'in annesi olduğunu öğrenir ancak bu sırrı Zeynep'ten saklamak isteyince olaylar karışır.

 

AŞK YENİDEN 9. BÖLÜM ÖZETİ

 

Meryem'in Zeynep'e kendisiyle ilgili gerçekleri açıklamak için düzenlediği yemek, Şevket'in Fatih'i aramasıyla bozulur. Fatih, Meryem'in Zeynep'in annesi olduğunu öğrenmiştir. Fatih'in Şevket'in sırrına ortak olması, onu Zeynep'ten gizli işler çevirmek zorunda bırakır. Aşk Yeniden yeni bölümde Şevket ve Meryem, geçmişin hesaplaşmasını yapmak adına bir günlüğüne kayıplara karışırlar. Bu durum Birol'u fazlasıyla endişelendirmiştir. Bu yüzden Fatih'i tüm gerçekleri Zeynep'e anlatmakla tehdit eder.