O Dizi Setine Şok Saldırı Tekmeli Tokatlı Şok Saldırı!

O Dizi Setine Şok Saldırı Tekmeli Tokatlı Şok Saldırı!
Kara Para Aşk dizisinin setinde büyük şok yaşandı. Tuba Büyüküstün'ü görmek isteyen hayranlarına görevliler tarafından müdahale edildi. İşte ayrıntılar. Kara Para Aşk dizisinde büyük şok! Hayranları dondu kaldı.Tuba Büyüküstün'ü bekleyen Arap turistlere müdahale eden görevliler, fotoğraf çeken gazetecilere sözlü ve fiziksel tacizde bulundu. Tuba Büyüküstün'ün dizisinin Bebek'teki çekimleri olaylı bitti. Tuba Büyüküstün'ü bekleyen Arap turistlere müdahale eden görevliler, fotoğraf çeken gazetecilere sözlü ve

Kara Para Aşk dizisinin setinde büyük şok yaşandı. Tuba Büyüküstün'ü görmek isteyen hayranlarına görevliler tarafından müdahale edildi. İşte ayrıntılar. Kara Para Aşk dizisinde büyük şok! Hayranları dondu kaldı.Tuba Büyüküstün'ü bekleyen Arap turistlere müdahale eden görevliler, fotoğraf çeken gazetecilere sözlü ve fiziksel tacizde bulundu. Tuba Büyüküstün'ün dizisinin Bebek'teki çekimleri olaylı bitti. Tuba Büyüküstün'ü bekleyen Arap turistlere müdahale eden görevliler, fotoğraf çeken gazetecilere sözlü ve fiziksel tacizde bulundu. İşte Türkiye nin yeni enerjisi! Kara Para aşk' dizisinin Bebek'teki çekimleri olaylı bitti.

Kara Para Aşk' dizisinin Bebek'teki çekimleri olaylı bitti. Arap turistlerin kapının önünde Tuba Büyüküstün ve Emre Kızılırmak'ı beklemesi set görevlilerini kızdırdı. Arap hayranlara beklememeleri ve fotoğraf çekmemeleri için uyarıda bulunan görevliler, bu anların gazeteciler tarafından görüntülendiğini fark edince, muhabirlere saldırdı. Fotoğraf makinelerini darp etmeye çalışan görevliler, “Görüntü alamazsınız, biz ay yapım'ın adamlarıyız,  s.... gidin” diyerek gazetecileri taciz etti.

Büyüküstün sessiz kaldı

Olayların yaşandığı sırada setten çıkıp evine gitmek için kendisini bekleyen otomobile binen Tuba Büyüküstün, yaşananlar karşısında sessiz kaldı. Basın mensuplarının “Tuba Hanım, set çalışanları bizi fiziksel ve sözlü olarak taciz ediyor, şiddet uyguluyor, bir şey yapmayacak mısınız?” sorusuna oyuncu, “Benim yetkim yok, müdahalede bulunamam” şeklinde yanıt verdi.