O Dizi Tepetaklak Reytinglerde Çakıldı!

O Dizi Tepetaklak Reytinglerde Çakıldı!
Henüz hangi kanalda yayınlanacağı belli olan veşuan için ATV ekranlarında yayınlanan dizi Racon Aliem'de bu hafta kentsel dönüşüm mafya konusu tepki alacak gibi görünüyor. Racon Ailemde Kentsel Dönüşüm Mafya Tepkisi. Racon Ailem içindizisi henüz nerede yayınlanacağı bile belli olmadığı zamanlarda kentsel dönüşüm mafyasını işlemesi çok ilginçti. Şu an ATV'de yayınlanacak olan dizininnasıl tepki ile karşılanacağı da meçhul. Atv nin büyük umutlarla yanına koyduğu başrollerinde mehmet aslatuğun rol aldığı racon

Henüz hangi kanalda yayınlanacağı belli olan ve şuan için ATV ekranlarında yayınlanan dizi Racon Aliem'de bu hafta kentsel dönüşüm mafya konusu tepki alacak gibi görünüyor. Racon Ailemde Kentsel Dönüşüm Mafya Tepkisi. Racon Ailem için dizisi henüz nerede yayınlanacağı bile belli olmadığı zamanlarda kentsel dönüşüm mafyasını işlemesi çok ilginçti. Şu an ATV'de yayınlanacak olan dizinin nasıl tepki ile karşılanacağı da meçhul. Atv nin büyük umutlarla yanına koyduğu başrollerinde mehmet aslatuğun rol aldığı racon ailem için dizisi 2 bölüm sonra final yapacağı iddia edildi.Israrlar üzerine kararı geri çekebilir. Racon dizisi bitiyor mu? ATV'de iki hafta yayınlanmaya başlayan iddialı dizi Racon'dan kötü haber geldi. Uzun süre tanıtımları yapılan ve merakla beklenen Racon Ailem İçin dizisi iki hafta önce yayınlanmaya başlamıştı.
ATV'de başrollerinde Mehmet Aslantuğ,Seçkin Özdemir, Hande Doğandemir, Sezin Akbaşoğulları, Sarp Akkaya, Ekin Türkmen, Barış Arduç, Tomris İncer gibi isimlerin yer aldığı 'Racon: Ailem İçin'in final yapacağı iddia edildi.
Dizi sektöründe adeta kıyım yaşanıyor. ATV'nin büyük umutlarla seyircinin beğenisini sunduğu yeni dizisinin ömrü de çok uzun olmadı.
Yayın hayatına 10 Mart Salı günü başlayan ve henüz 2 bölüm yayınlanan 'Racon: Ailem İçin' isimli dizi reytinglerde istediği başarıyı gösteremedi. Mehmet Aslantuğ, Seçkin Özdemir, Hande Doğandemir ve Sezin Akbaşoğulları gibi önemli isimlerin yer aldığı dizinin 4. bölümde final yapacağı konuşuluyor.

Yapımcılığını TMC Film'in yaptığı 'Racon: Ailem İçin', yeraltı dünyasında yaşananları konu alıyor. Henüz kanal ve yapımcı şirketten dizinin final yapıp yapmayacağına dair bir açıklama gelmedi.