O Dizi Yine Nefes Kesti!

O Dizi Yine Nefes Kesti!
Kara Para Aşk! ATV ekranlarında bu akşam Kara Para Aşk 41. son bölüm ile izleyiciyi ekrana kilitledi. Nefes kesen son bölüm ile Kara Para Aşk yine gündeme bomba gibi düştü.Güçlü oyuncu kadrosuyla Atv'de akrana gelen Kara Para Aşk son bölümüyle izleyenleri yine ekran başına kitledi. Kara Para Aşk 41. bölümde Ömer abisi Hüseyin'e ulaşabilmek için birini yem olarak kullanmaya karar verdi! ATV ekranlarnda ilgi ile izlenen ve reyting rekorları kıran dizide merakla beklenen 43. bölümde neler yaşanacak. Heyecan do

Kara Para Aşk! ATV ekranlarında bu akşam Kara Para Aşk 41. son bölüm ile izleyiciyi ekrana kilitledi. Nefes kesen son bölüm ile Kara Para Aşk yine gündeme bomba gibi düştü.Güçlü oyuncu kadrosuyla Atv'de akrana gelen Kara Para Aşk son bölümüyle izleyenleri yine ekran başına kitledi. Kara Para Aşk 41. bölümde Ömer abisi Hüseyin'e ulaşabilmek için birini yem olarak kullanmaya karar verdi! ATV ekranlarnda ilgi ile izlenen ve reyting rekorları kıran dizide merakla beklenen 43. bölümde neler yaşanacak. Heyecan dorukta olan dizide yeni bölümde neler yaşanacak. Kara Para Aşk! ATV'nin sevilen dizisi dün akşamki yeni bölümü ile yine izleyiciyi ekrana kilitledi. Kara Para Aşk son bölüm de neler yaşandı? Ömer, abisini tutukladı, hastanede Elif ile karşılaştı

Atv'nin heyecan dolu dizisi Kara Para Aşk 41. bölümüyle Atv'de ekrana geldi. Elif, Ömer'in Yağız konusunda yalan söylediğinden iyice emin oldu, bu yüzden DNA testi için başvurdu. Peki, Elif gerçeğe ulaşabildi mi? Başrollerini Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in paylaştığı Kara Para Aşk son bölümüyle 8 Nisan Çarşamba akşamı yayınlandı.

 

KARA PARA AŞK 41. BÖLÜM ÖZETİ

 

Kara Para Aşk son bölümde Hüseyin, Ömer'in elinden kaçmaya çalıştı. Bu sırada verdiği zarar Ömer'in abisine öfkesini daha da arttırdı. Ömer Hüseyin'i yakalamak için daha da hırslandı. Ömer, Hüseyin'i yakalamak için birini yem olarak kullanmaya karar verdi. Bu Ömer için nasıl sonuçlandı?

 

Tayyar iyileşir iyileşmez Elif'in Tayyar Dündar Vakfı'ndaki yönetim kurulu üyeliğini iptal ettirdi. Ancak Elif Tayyar'ın peşine bırakmamak için elinden geleni yaptı.

 

Kara Para Aşk 41. bölümde Ömer Hüseyin'in peşindeyken Elif'in başının dertte olduğunu Mert'ten öğrendi. Ömer Elif'e yardım eli uzatırken iki aşık karşı karşıya geldi. Elif, Ömer'in yardımını kabul etmek zorunda kaldı. Ömer ve Elif eski günlerdeki gibi el ele bu sorunu aşmaya çalışırken Tayyar'ın hamlesiyle üstü örtülmüş bir sır yeniden açığa çıktı. Bu Elif'in canının çok yanmasına sebep oldu. Elif hala Ömer'in kendisini neden terk ettiğini tam olarak öğrenememişti. Ama zaman geçtikçe Ömer'e kızgınlığı arttı. Ömer'in ise zaman geçtikçe özlemi büyüdü.(mynet)