O Dizide Olay Yaratan Şok Bomba Gelişmeler!

O Dizide Olay Yaratan Şok Bomba Gelişmeler!
Gönül İşleri yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısınaçıkıyor. star Tv'nin sevilendizisi Gönül İşleri'nin son bölümünde neler oldu? İşte Gönül İşleri 23. kısım ve detaylar. Ekranların sevilen dizilerinden Gönül İşleri yenibölümüyle bu akşam izleyicisiyle buluşuyor. Samimi anlatımıyla dikkatleri üzerinetoplayan Gönül İşleri 23. bölümüne Sinan Engin katılıyor! Star Tv ekranlarındayayınlanan en çok izlenen dizisi Gönül İşleri 23.bölüm bu akşam ekrana geldi. Gönül İşleri 24.bölüm fragmanı yayınlanmadı. Star TV e

Gönül İşleri yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor. star Tv'nin sevilen dizisi Gönül İşleri'nin son bölümünde neler oldu? İşte Gönül İşleri 23. kısım ve detaylar. Ekranların sevilen dizilerinden Gönül İşleri yeni bölümüyle bu akşam izleyicisiyle buluşuyor. Samimi anlatımıyla dikkatleri üzerine toplayan Gönül İşleri 23. bölümüne Sinan Engin katılıyor! Star Tv ekranlarında yayınlanan en çok izlenen dizisi Gönül İşleri 23.bölüm bu akşam ekrana geldi. Gönül İşleri 24.bölüm fragmanı yayınlanmadı. Star TV ekranlarında yayınlanan Gönül İşleri 24. bölüm fragmanı yayınlandı. 22 mart pazar günü ekrana gelecek Gönül İşleri son bölümde neler olacak.

Gönül İşleri yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor. star Tv'nin sevilen dizisi Gönül İşleri'nin son bölümünde neler oldu? İşte Gönül İşleri 23. bölüm ve detaylar..


Gönül İşleri 22. bölümde neler olmuştu:

 

Yılmaz yeniden Deli Yılmaz oldu! Sevda her şeyi bırakıp gitmek ile ailesi arasında kaldı!

 

Sevda, Saadet’in bir anlık dalgınlığı sonucunda üvey olduğunu duymuştur. Öğrendiklerini kaldıramaz, artık onun için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Herkes Sevda’yı ararken, o sakin limanına sığınmak üzere Bedir’in yanına koşar. Ama Bedir artık başka türlü düşünmektedir.

 

Yılmaz, Servet’ten yediği golün acısıyla tuhaf planlar yapmaya başlar. Servet’i kendisiyle evlendiğine de boşandığına da pişman edecektir. Olacaklardan endişelenen Nuri’yse, akla hayale sığmayacak bir çözüm bulur. Durmadan değişen ruh hali, Deli Yılmaz’ı, Deli Yılmaz yapan özelliklerini yeniden hatırlatırken, eğlenceli anların yaşanmasına neden olur.

 

Muzaffer ve Süreyya arasında sular bir türlü durulmaz. Geçmişte açılan yaralar evin içinde, herkesin ortasında konuşulmaya başlar. Ne Muzaffer’in ne de Süreyya’nın geri adım atmaya niyeti yoktur; Süreyya kocasını aldattığını inkâr ederken, Muzaffer ölesiye inanmaktadır buna.

 

Sevda’ya kırılan Bedir’in, Kader’le akıbeti ne olacak? Yılmaz’ın Bedir’i düğünden kaçırma planı gerçekleşecek mi? Servet ve Yılmaz’ın ilişkisi nereye gidecek? Tek başına kaldığı yolda, Sevda’nın seçimi ne olacak; gitmek mi yoksa ailesi mi?