O Dizide Şok Ayrılık Gündeme Bomba Gibi Düştü!

O Dizide Şok Ayrılık Gündeme Bomba Gibi Düştü!
FOX TV ekranının reyting rekortmeni dizilerinden Kiraz Mevsimi'nde buhafta, Öykü'nün açıklaması herkes için büyük birşoktur.Reytinglerde iyi birbaşarı yakalayan dizie ayrılıkyaşandı. Dizinin senarist koltuğunda oturan Makbule Kosif dizinin senaristliğinibıraktı. Kiraz Mevsimi'nin Senaristli Diziden Ayrıldı. Sevilen dizi Kiraz Mevsimi'nde flaş birayrılık yaşandı. Ekranların fenomen dizisi Kiraz Mevsimi'nde Öykü'nün söylediği şarkı sosyal medya'da patlamayaptı. Kiraz Mevsimi Öykü'nün Söylediği Şarkı! Kiraz Me

FOX TV ekranının reyting rekortmeni dizilerinden Kiraz Mevsimi'nde bu hafta, Öykü'nün açıklaması herkes için büyük bir şoktur.Reytinglerde iyi bir başarı yakalayan dizie ayrılık yaşandı. Dizinin senarist koltuğunda oturan Makbule Kosif dizinin senaristliğini bıraktı. Kiraz Mevsimi'nin Senaristli Diziden Ayrıldı. Sevilen dizi Kiraz Mevsimi'nde flaş bir ayrılık yaşandı. Ekranların fenomen dizisi Kiraz Mevsimi'nde Öykü'nün söylediği şarkı sosyal medya'da patlama yaptı. Kiraz Mevsimi Öykü'nün Söylediği Şarkı! Kiraz Mevsimi dizisinden beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Makbule Kosif diziye veda ettiklerini Twitter üzerinden açıkladı. Ekranların sevilen dizisinde senarist değişikliğinin diziye nasıl bir etkisi olacak şimdiden merak ediliyor.
Başrollerinde Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel’in bulunduğu Kiraz Mevsimi dizisinde ayrılık yaşandı. Dizinin senarist koltuğunda oturan Makbule Kosif dizinin senaristliğini bıraktı. Bu akşam yayınlanan bölümle birlikte diziyi bırakan Makbule Kosif ayrıldığını twitter hesabı üzerinden paylaştı.
 
Bmler boyunca emeği olan tüm ekibe teşekkürlerO?panik yapmayın senaristliği bırakmadık sadece Kiraz Mevsimi bizim için sona erdi. Geliyoruz
 

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?
Öykü'nün açıklaması herkes için büyük bir şoktur. Süpriz karar veren sadece onlar değildir. Aile yemeğinde bu kez hiç umulmadık birileri şaşırtır herkesi. Bu gelişmenin ardından Öykü annesinin evine dönecektir. Ancak Ayaz izin vermez. Öykü'yü kendisine kelepçeler. İki aşık romantik bir gece geçirirler. Bu durum Necmiye halanın gözünden kaçmaz ve Öykü’yü geri göndermek için akılları durduracak bir plan yapar. Ancak hesaplamadığı bir şey vardır. Yaklaşmakta olan Ayaz’ın doğum günü! Bu kez büyük sürpriz Öykü'den gelecektir!