O Dizide Şoke Eden Bomba Sahneler Adrenalinin Dozunu Arttırdı!

O Dizide Şoke Eden Bomba Sahneler Adrenalinin Dozunu Arttırdı!
Show Tv ekranlarında yayınlanan merakla beklenen Yılanların Öcü yeni bölümde neler yaşanacak. Show TV'nin sevilen dizisi Yılanların Öcü yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde izleyenleri ekrana kilitliyen Yılanların Öcü'nde yeni bölüm fragmanında neler oluyor? Show Tv ekranlarında yayınlanan izleyicisini ekrana kilitleyen Yılanların Öcü 29.bölüm bu akşam ekrana geldi. Show Tv'nin sevilen dizisi Yılanların Öcünün yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu. Fatma'ın Kamuranı öldürmek için yaptığı pl

Show Tv ekranlarında yayınlanan merakla beklenen Yılanların Öcü yeni bölümde neler yaşanacak. Show TV'nin sevilen dizisi Yılanların Öcü yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde izleyenleri ekrana kilitliyen Yılanların Öcü'nde yeni bölüm fragmanında neler oluyor? Show Tv ekranlarında yayınlanan izleyicisini ekrana kilitleyen Yılanların Öcü 29.bölüm bu akşam ekrana geldi. Show Tv'nin sevilen dizisi Yılanların Öcünün yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu. Fatma'ın Kamuranı öldürmek için yaptığı plan ne? Fatma, Kamuran'ın elinden kurtulmayı başarabilecek mi? Bayram tahliye olacak mı?

Sevilen dizi Yılanların Öcü yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sevilen dizi Yılanların Öcü yeni bölüm fragmanında neler oluyor? Show TV'nin sevilen dizisi Yılanların Öcü yeni bölüm fragmanının tüm detayları haberimizde...

 

Yılanların Öcü son bölümde neler yaşandı?

Yılanların Öcü’nün yeni bölümünde; Fatma, Bayram’ın kurtulmasını garanti altına aldıktan sonra Kamuran’ın teklifini kabul etmiş görünür. Niyeti Kamuran’ı öldürerek ondan ebediyen kurtulmak, Kamuran’a hakkettiği cezayı vermektir. Fakat olaylar planladığı gibi gitmez. Eski sağlığına kavuşmuş olan Kamuran, silahı elinden almayı başarır ve Fatma’ya zorla sahip olmaya kalkışır. Fatma, Kamuran’ın elinden kurtulmayı başarabilecek midir?

 

Bayram ise gerçek suçlunun teslim olduğunu, kendisinin aklandığını öğrenir. Bu kadar kolay bir şekilde suçsuz olduğunun ortaya çıkması kafasını kurcalıyordur. Fatma’ya ulaşmaya çalışsa da başaramaz.

 

Bayram tahliye olduğu gün Fatma’yı göremeyince Irazca’ya ve Mehmet’e onun neden kendisini karşılamaya gelmediğini sorar. Bayram, onlardan, Fatma ile ilgili hiç beklemediği, çok acı bir gerçeği öğrenir.