O Dizinin Akıbeti Belli Oldu Şoke Eden Bomba Gelişmeler Yaşanıldı

O Dizinin Akıbeti Belli Oldu Şoke Eden Bomba Gelişmeler Yaşanıldı
Poyraz Karayel dizisinin reyting başarılarının ardından, Kanal D adım attı ve sözleşmeleri yeniledi. Dizi şuan milyonları ekran başına kilitleyip reyting rekorları kırıyor. Kanal D reyting rekorları kıran dizisi Poyraz Karayel ile yeni bir anlaşma imzalandı. Poyraz Karayel'in hayatına ilgi duyan halk Kanal D'yi harakete geçirdi. Poyraz Karayel'in reytinglerinin iyi gitmesinin ardından Kanal D yönetimi dizinin yapım şirketi ile yeni anlaşmalar yaptı. Kanal D'den Poyraz Karayel hamlesi! Kanal D'nin sevilen di

Poyraz Karayel dizisinin reyting başarılarının ardından, Kanal D adım attı ve sözleşmeleri yeniledi. Dizi şuan milyonları ekran başına kilitleyip reyting rekorları kırıyor. Kanal D reyting rekorları kıran dizisi Poyraz Karayel ile yeni bir anlaşma imzalandı. Poyraz Karayel'in hayatına ilgi duyan halk Kanal D'yi harakete geçirdi. Poyraz Karayel'in reytinglerinin iyi gitmesinin ardından Kanal D yönetimi dizinin yapım şirketi ile yeni anlaşmalar yaptı. Kanal D'den Poyraz Karayel hamlesi! Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel hakkında flaş bir karar verildi.
Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel hakkında flaş bir karar verildi. Poyraz Karayel'in reytinglerinin iyi gitmesinin ardından Kanal D yönetimi harekete geçti. Limon Film ve Kanal D arasında yeni sezon anlaşması yapıldı.
 Başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar gibi isimlerin yer aldığı dizinin akıbeti belli oldu. Limon Film ve Kanal D son yaptığı görüşmeler ve reytinglerin iyi gidişinden dolayı yeni sezon anlaşmasını yaptı.