O Diziye Tescilli Güzel Takviye Oldu Bomba Gelişmeler!

O Diziye Tescilli Güzel Takviye Oldu Bomba Gelişmeler!
Kanal D'nin sevilen dizisi Poyaz Karayel'in oyuncu kadrosuna Türkiye güzeli ünlü manken Azra Akın Çiğdem Güler karekteri ile dahil oldu. Başarılı oyuncu, Zülfikar'ın platonik aşkını canlandıracak. Başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar'ın paylaştığı Poyraz Karayel dizisine Azra Akın, 'Çiğdem Güler' karakteri ile dahil oldu. Ünlü güzellerimizden Azra Akın uzun süredir ekranlarda görünmüyordu. Manken ve oyuncu Azra Akın bomba gibi bir rolle ekranlarla tekrar buluşacak. Azra Akın 'Poyraz K

Kanal D'nin sevilen dizisi Poyaz Karayel'in oyuncu kadrosuna Türkiye güzeli ünlü manken Azra Akın Çiğdem Güler karekteri ile dahil oldu. Başarılı oyuncu, Zülfikar'ın platonik aşkını canlandıracak. Başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar'ın paylaştığı Poyraz Karayel dizisine Azra Akın, 'Çiğdem Güler' karakteri ile dahil oldu. Ünlü güzellerimizden Azra Akın uzun süredir ekranlarda görünmüyordu. Manken ve oyuncu Azra Akın bomba gibi bir rolle ekranlarla tekrar buluşacak. Azra Akın 'Poyraz Karayel' dizisinin sevilen karakteri Zülfikar'ın platonik aşkını canlandıracak. Kanal D'nin başrollerinde Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar ve İlker Kaleli gibi isimlerin yer aldığı dizisi 'Poyraz Karayel'in kadrosuna Azra Akın da dahil oldu. 2002 dünya güzelimiz Azra Akın, ekranların sevilen dizisi 'Poyraz Karayel' dizisine dahil oldu. Başarılı oyuncu, dizide Zülfikar'ın (Celil Nalçakan) platonik aşkını canlandıracak.

 

Başarılı oyuncu, Zülfikar’ın platonik aşkını canlandıracak. Başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar’ın paylaştığı Poyraz Karayel dizisine Azra Akın, ‘Çiğdem Güler’ karakteri ile dahil oldu. Dizide 28 yaşlarında yetenekli bir oyuncuyu canlandıracak olan Akın, “Birçok yönüyle, bu karakterin kendimle örtüşen yönlerini görebiliyorum. Yılmaz Güney’in ‘Umutsuzlar’ filmindeki ‘Çiğdem’ karakterini canlandıran Filiz Akın da bana rolüm konusunda ilham verdi” dedi.