O Diziye Tescilli Güzel Takviye Oldu Taptaze Kan Yaptı!

O Diziye Tescilli Güzel Takviye Oldu Taptaze Kan Yaptı!
Başarılı oyuncu, Zülfikar'ın platonik aşkınıcanlandıracak.Başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar'ın paylaştığı Poyraz Karayel dizisine Azra Akın, 'Çiğdem Güler' karakteri ile dahil oldu.Poyraz Karayel, manken ve oyunculuğununyanı sıradünya güzeli apoletinesahip Azra Akın'ı dizi kadrosunda transfer etti. kanal D ekranlarında çarşamba akşamıyayınlanan ve izleyenleri ekranakitleyen dizi Poyaz Karayel'e süpriz isim bir dönem'in Türkiye güzeli Azra Akın katılıyor. Azra Akın Poyraz Karayele K

Ünlü manken, Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel'in oyuncu kadrosuna dahil olarak, dizide Zülfikar karakterinin platonik aşkını canlandıracak. Başarılı oyuncu, Zülfikar'ın platonik aşkını canlandıracak. Başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar'ın paylaştığı Poyraz Karayel dizisine Azra Akın, 'Çiğdem Güler' karakteri ile dahil oldu. Poyraz ve Ayşegül birlikteliğini öğrenen Bahri Baba bu duruma çok kızmıştır ve Poyraz'a tek bir seçenek sunar. O da, 24 saat içinde hem Ayşegül'ü hem de Sinan'ı unutup şehri terk etmesidir. Aksi taktirde hayatı tehlike altına girecektir. Ünlü manken Azra Akın, Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel'in oyuncu kadrosuna dahil oldu. Akın, dizide Zülfikar karakterinin platonik aşkını canlandıracak.
Azra Akın, Kanal D'nin sevilen dizisi "Poyraz Karayel"in oyuncu kadrosuna dahil oldu. Başarılı oyuncu, dizide Zülfikar'ın (Celil Nalçakan) platonik aşkını canlandıracak. Akın, oyunculuk yapan Çiğdem karakterine hayat verecek. Yeni rolü için oldukça heyecanlı olan Azra Akın, şu sözleri söyledi: "Çiğdem, kişiliğiyle beni etkileyen bir kız. Çok yetenekli, zeki ve mütevazı. Ayrıca işinde çok disiplinli ve başarılı. İçindeki saflığı ve iyiliği hiç kaybetmemiş, değerlerini koruyan biri.
"FİLİZ AKIN İLHAM VERDİ"

Hayata belki biraz sert bakıyor ama aslında çok duygusal. Duygusallığını da Zülfikar'la yaşayacağı aşktan anlayacağız. Bana rolüm konusunda Yılmaz Güney'in 'Umutsuzlar' filminde Çiğdem karakterini canlandıran Filiz Akın ilham verdi."