O Diziyle İlgili Şok Bomba Gerçekler!

O Diziyle İlgili Şok Bomba Gerçekler!
Tolgahan Sayışman'ın, düşük reytinglerden sorumlu tuttuğu partneri Amine Gülşe'nin yerine eski sevgilisi Merve Boluğur'la oynamak için kulis çalışması yaptığı konuşuluyor. Show TV'de başrollerini Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe'nin oynadığı Gold Film imzalı Asla Vazgeçmem dizisinin 13. bölümüyle ekrana veda edeceği iddia edilmişti. Dizinin yapımcısı Faruk Turgut'tan bu iddiayla ilgili açıklama geldi. Her hafta Perşembe akşamları yeni bölümleri ile Show Tv ekranlarında seyircisi ile buluşan Asla Vazgeçmem d

Tolgahan Sayışman'ın, düşük reytinglerden sorumlu tuttuğu partneri Amine Gülşe'nin yerine eski sevgilisi Merve Boluğur'la oynamak için kulis çalışması yaptığı konuşuluyor. Show TV'de başrollerini Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe'nin oynadığı Gold Film imzalı Asla Vazgeçmem dizisinin 13. bölümüyle ekrana veda edeceği iddia edilmişti. Dizinin yapımcısı Faruk Turgut'tan bu iddiayla ilgili açıklama geldi. Her hafta Perşembe akşamları yeni bölümleri ile Show Tv ekranlarında seyircisi ile buluşan Asla Vazgeçmem dizisinin final yapacağı iddia ediliyor. Ekranların sevilen dizisi Asla Vazgeçmem hakkında şok iddia. Dizi maddi sebepler dolayısıyla final mi yapacak?

Lale Devri'nin ardından Asla Vazgeçmem'le dizi setlerine dönen Tolgahan Sayışman'ın partneri Amine Gülşe'yle arasında büyük kriz yaşanıyor. Dizinin başlarında güzelliğinden çok etkilendiği 2014 Türkiye Güzeli seçilen Gülşe'yle çalışacağı için çok mutlu olan oyuncu, son haftalarda ise U dönüşü yaptı. Peşinden koştuğu Gülşe'nin ilk oyunculuk deneyiminde beklentiyi karşılayamaması ve kendisine soğuk davranması Sayışman'ın fikrini değiştirdi.

 

ANNESİ SETE GELDİ

 

Dizinin reytinglerinin düşük olmasında Gülşe'nin payı olduğunu savunan Sayışman, rol arkadaşına kötü davranmaya başladı. Durumdan rahatsız olan Gülşe, sete annesini getirmeye başladı. Sayışman'ın, yaşanan gelişme üzerine "Ben artık Amine'yle çalışmak istemiyorum. Başka bir oyuncuyla reytingler de yükselebilir. Mesela Merve Boluğur şu an çalışmıyor, onu ekibe alabiliriz" dediği iddia edildi.